Presunúť na hlavný obsah

Handbag secrets: Nádherná Mária Dušička nám ukázala, čo nosí v kabelke

Slovenské celebrity

Mária Dušička sa určite radí medzi naše najkrašie známe krásky. Má skvelý cit pre módu, vo fashion oblasti je absolútne doma a my tiež obdivujeme jej zmysel pre detaily. Pozrite sa spolu s nami, čo nesmie chýbať v jej kabelke.

Z neznámej krásky sa aj u nás stala ozajstnou ikonou. Ženy inšpiruje najmä jej neuveriteľný štýl a skvelý cit pre módu. Mária Dušička je modelkou, podnikateľkou a mamou. V čomkoľvek sa objaví, vždy zažiari. 

Čítajte viac: VIDEO: Tanečnica Iveta Tkáčová otvorila nové brány RDS Art Group: Nechýbali Nela Pocisková, Kristína Svarinská a ďalší

Nás dostáva aj jej autenticita, úplná prirodzenosť, čo zdôrazňuje ženský element na maximum. Práve preto nás zaujímalo, čo nosí počas bežných dní v kabelke a čo jej tam rozhodne nesmie chýbať. Pozrite sa, čo nám prezradila. 

 VIDEO:  Mária Dušička prezradila, čo jej nikdy nemôže chýbať v kabelke

 

 

Čo nosíš vo svojej kabelke?

"Mám v taške totálny neporiadok ako asi my všetci, tentoraz s pridanými SPF lotions, keďže som na dovolenke."

Čo v nej máš také, že si bez toho nevieš predstaviť deň?

"Moja peňaženka (zvyčajne len karty a žiadna hotovosť, pretože ju zvyknem míňať ako peniaze Monopoly), telefón, dezinfekčné prostriedky na ruky a rúž (farba Charlotte Tilbury Penelope Pink)."

Čítajte tiež: Módna prehliadka MIKLOSKO DRAMA sa niesla v duchu sugestívnej drámy, vášne, túžby, aj veľkolepej oslavy život

- Najčítanejšie -