Presunúť na hlavný obsah

Jesenné fashion trendy podľa známych Sloveniek: Sexi koža, nežný sport look, či hrejivé pleteniny

Móda

Tento rok prišla jeseň o niečo skôr ako sme zrejme predpokladali. Pokiaľ aj vy ešte tápate v trendoch na túto sezónu, inšpirujte sa v šatníkoch známych Sloveniek. Tieto ženy majú módu v krvi a presne vedia, čo je nielen chic ale aj pohodlné.

Mária Dušička

Fashion ikona Mária Dušička má k móde veľmi blízky vzťah a to veru aj vidieť na každom jednom stylingu, v ktorom sa objaví. Dokonale spája sofistikovanosť, ženskosť a zároveň najnovšie trendy. Potrpí si na jednoduché akcenty, ktoré vždy dodajú samotnému looku punc výnimočnosti.

Čítajte tiež: Najkrajší Slovák zabojuje vo svete o titul Muž roka 2022: Okrem vzhľadu sú podľa neho dôležité tieto vlastnosti

Kožený trenchcoat je nestarnúcou klasikou a ide doslova o generačný kúsok. Môžete ho kombinovať s jeansami, nohavicami, ale hodí sa aj k šatám. Prípadne docieľte sexi, ležérny look v kombinácii s teniskami a šiltovkou v pudrových farbách. To sú presne tie detaily, ktoré vyzdvihnú to, čo na sebe máte. 

Ivana Gáborík

Krásna a sympatická dvojnásobná mama, žena s perfektným štýlom, podnikateľka a tanečníčka Ivana Gáborík, siahla na začiatku jesene po kombinácii, ktorou nikdy nič nepokazíte. Teplé a mäkké svetríky sú túto sezónu naozaj žiadanými a vyzerajú efektne. Navyše aj ich variabilita tiež veľmi poteší.

Ak by ste mali investovať len do jedného kvalitného kúska na chladnejšie dni, svetrík je určite dobrou voľbou. Tie s V-éčkovým výstrihom ako bonus aj krásne predĺžia siluetu.

Karolína Chomisteková

Táto sympatická a nádherná Slovenka má takisto k móde jasne definovaný vzťah. V čomkoľvek sa objaví zažiari. Jej šatník vôbec nie je prvoplánový a rokmi si ho skutočne dokonale vyskladala.

Mohlo by vás zaujímať: Róby, v ktorých zažiari i ľudový kroj: Druhá Vicemiss 2021 Jana Vozárová odchádza na svetovú súťaž Miss Supranational 2022

Pri jednotlivých kúskoch vidieť aj to, že si dobre uvedomuje dôležitosť udržateľnej módy a fast fashion reťazcom sa skôr vyhýba. Karolína vie aj zo športového looku urobiť jedinečný. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe