Presunúť na hlavný obsah

Bola z nej prekrásna nevesta: Naša úspešná biatlonistka Paulína Fialková sa vydala, prvé FOTO zo svadby

Slovenské celebrity

Vziať si milujúceho muža je jeden z najkrajších okamihov v živote každej ženy. Tento výnimočný moment patril uplynulý víkend našej biatlonistke Paulíne Fialkovej, ktorá povedala svoje životné "áno" dlhoročnému priateľovi Milošovi Bátovskému.

Svoje “áno” si povedali 21. mája v barokovom kaštieli Chateau Belá pri Štúrove. Naša najúspešnejšia biatlonistka posledných sezón Paulína Fialková si vzala za muža dlhoročného partnera Miloša Bátovského, ktorý v minulosti reprezentoval Slovensko na olympiáde v chôdzi na 20 a 50 kilometrov.

“Krásny zážitok, v kruhu našej milovanej rodiny, v prekrásnom prostredí,” napísala na svoj Instagram Fialková, kde pridala aj niekoľko fotiek zo svadby. Bola prekrásna nevesta!

Športovkyňa zvolila tradičné biele obtiahnuté šaty veľmi elegantného strihu. Ten lichotil jej štíhlej postave, ktorá ešte väčšmi vynikla vďaka odhaleným ramenám a rozparku na sukni. Paulína pôsobila jemne a nežne, zaujímavým prvkom bola aj biela sieťka upnutá vo vlasoch prekrývajúca časť tváre. Romantický vzhľad dotvárali perly, ktoré mala nevesta na krku i ruke. 

Prečítajte si: Zasnúbená Diana Kačurová žiari šťastím: Aké sú jej predstavy o svadbe a kedy bude deň D?

Neprehliadnuteľnou bola aj nevestina staršia sestra Ivona Fialková. Slovenská biatlonová reprezentantka zažiarila v dlhých lesklých zelených šatách elegantného letného strihu. Topánky mala béžovej farby, listovú kabelku o čosi výraznejšiu - s kvetinovou potlačou. Krásne ladila so svojím partnerom Jurajom Zvarikom.

Z fotografií sa zdá, že svadba sa naozaj konala len v kruhu najbližších. Mladomanželom srdečne blahoželáme!

Neprehliadnite: Najkrajší svadobný styling: Ak sa chystáte na letnú svadbu ako hosť, inšpirujte sa touto Slovenkou

Zásnuby spočiatku tajila

Paulína Fialková sa odfotila na Instagram so zásnubným prsteňom na ruke v druhej polovici tohto januára. K fotke však napísala, že už 365 dní nosí ten najkrajší dôkaz, že jej život nie je iba o športe. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe