Presunúť na hlavný obsah

Táňa Pauhofová a jej premiéra s bruškom. Tehotenstvo slovenskej herečke veľmi pristane

Slovenské celebrity

Aj keď obľúbená slovenská herečka radostnú správu nikdy oficiálne nepotvrdila, tehotenské bruško sa už črtá - a Táňa ho neskrýva.

Táňa Pauhofová nikdy nepatrila k celebritám, ktoré by mali tendenciu deliť sa o svoje súkromie. Okrem toho, že si svoj osobný život stále strážila, dlhý čas nedisponovala ani sociálnymi sieťami. Vo viacerých rozhovoroch prezradila, že doba rýchlych správ na internete je jej míle vzdialenou - a patrí k ''starej škole'', ktorá radšej zdvihne telefón a všetko vybaví osobnejšie. 

Lásku si stráži

Minulý rok však Táňa poriadne prekvapila fanúšikov - a to, že sa predsa len objavila na sociálnej sieti Instagram. Na svojom profile má už viac ako 55-tisíc fanúšikov a ten počet neustále rastie. To všetko aj napriek tomu, že od svojho zásadného pravidla neupustila. Vo svojom mene zdieľa len projekty, na ktorých sa podieľa a jej osobný život je záhadou.

Nebolo to tak dávno, čo sa dostala do médií informácia, že jej dlhodobý partner, Jonatán Pastirčák, pred herečku pokľakol a požiadal ju o ruku. Ako to už v Táninom príprade býva, publicite sa vyhýbala až jedného dňa predsa priznala, že sa s mladým, začínajúcim hudobníkom, už stihli vziať. Svadba prebehla v súkromí tak, ako si to herečka stále želala - bez nechcenej publicity. 

Dnes je jasné, že práve pri mladšom partnerovi našla Táňa životné šťastie. Pod srdcom nosí už aj ich prvého potomka, no ako to je už pri jednej z našich najúspešnejších herečiek zvykom, podrobnosti si necháva pre seba. Tehotenské bruško však už neskrýva. 

Len nedávno Táňa zapózovala fotografovi Lukášovi Kimličkovi v rámci reklamnej kampane. V obtiahnutých šatách sa už jasne črtalo tehotenské bruško. To nepochybne pridáva herečke na kráse a mnohí sa zhodujú na tom, že vyzerá lepšie, než kedykoľvek predtým. Čo poviete? 

Neprehliadnite: Slovenská herečka už neskrýva tváričku svojej milovanej dcérky: Krásne vyznanie k prvým narodeninám

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe