Presunúť na hlavný obsah

Najkrajší svadobný styling: Ak sa chystáte na letnú svadbu ako hosť, inšpirujte sa touto Slovenkou

Slovenské celebrity

Tanečnica Natália Glosíková má módu v krvi. Na nedávnej svadbe v úlohe hosťa zabodovala a ak vás tento rok čaká letná svadba, rozhodne sa inšpirujte.

Natália Glosíková nás svojim výberom šiat zaujme často. Brunetka, ktorá sa nedávno stala maminou a so svojím dlhoročným priateľom má dcérku Zairu, vyzerá fantasticky. Vidno, že radosť z príchodu dieťatka zmenil dvojici pohľad na svet, pretože obidvaja úprimne žiaria šťastím. Natália si materstvo vychutnáva plnými dúškami a teší sa z maličkostí, ktoré ho sprevádzajú. 

Čítajte: Táňa Pauhofová už radostnú správu neskrýva: Po utajenej svadbe čaká svoje prvé bábätko

Svadobný look ako z romantického filmu

Natália rada nosí šaty a vďaka svojej postave a vyrysovaným nohám robí len dobre. Šaty jej totiž pristanú asi všetky. Na svadbe, ktorej sa zúčastnila s partnerom Jakubom a dcérkou Zairou bolo vidno, že styling mala na svedomí práve ona a zladila celú rodinku. Baby pink je jasnou voľbou, ktorá dodá žene na nežnosti, rovnako ako aj bábätku. Pastelový oblek, ktorý si obliekol jej drahý, dokonale korešpondoval a ako celok pôsobili veľmi štýlovo.

Zaira ako mini modelka

Maličká Zaira je po maminke rovnako štýlová a šatičky, ktoré jej Natália zvolila, boli na nej skutočne chutné. Nechýbala ani čelenka a sandáliky s pančuškami. Zaira rastie do krásy a musíme povedať, že z nej ide maximálna spokojnosť. Veď ako sa hovorí, spokojná mama, spokojné dieťa. 

Neprehliadnite: Dara Rolins žiari: Pri svojej dcére a partnerovi je krajšia ako kedykoľvek predtým, najnovšie fotky sú toho dôkazom

Chystáte sa tento rok na letnú svadbu?

spolu hlasovalo 309 ľudí

Áno
186
Nie
123
 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe