Presunúť na hlavný obsah

Handbag secrets: Krásna influencerka Klaudia alias justklaudy prezradila svoje kabelkové tajomstvá!

Slovenské celebrity

Z nenápadného dievčatka sa vlastnou húževnatosťou, odhodlaním a autenticitou vypracovala na jednu z našich najznámejších influenceriek. Všetko, čo dokázala zvládla sama. Nechýba jej odvaha, veľká dávka inteligencie a zmysel pre humor. Pozrite sa, čo nesmie chýbať budúcej farmaceutke "justklaudy" v kabelke!

Obľúbená a krásna slovenská influencerka Klaudia, ktorú skôr poznáte zo sociálnych sietí ako justklaudy je mimoriadne talentovaná, inteligentná a očarujúca. Nechýba jej dávka odvahy, zmysel pre humor, chtíč a drive.

Čítajte viac: VIDEO: Tanečnica Iveta Tkáčová otvorila nové brány RDS Art Group: Nechýbali Nela Pocisková, Kristína Svarinská a ďalší

Študuje farmáciu, v ktorej vidí svoju budúcnosť a popri tom sa venuje reklame na sociálnych sieťach. Na nič sa nehrá, život berie s nadhľadom a užíva si ho. Azda aj vďaka vlastnej autenticite ju dnes sleduje viac ako 96000 follwerov.

"U mňa to začalo tak, že som žila v Anglicku, kde som študovala na strednej škole. S kamoškou sme zaregistrovali aplikáciu Instagram, ktorá bola v zahraničí viac rozbehnutá ako u nás a keďže sme si povedali, že sa rady fotíme, začali sme s ňou a postupne pridávali fotky. Najskôr to boli také tie klasické, veľmi „nápadité“ ako Big Ben! Myslím, že ľuďom som prišla zaujímavá možno práve tým cudzím prostredím, Slovenka žijúca v zahraničí. Keď som sa vrátila na Slovensko, mala som už nejaký základ a len som v tom pokračovala. Iné bolo to, že keď som so sociálnymi sieťami začala ja, neboli tak presýtené, takže mám pocit, že to bolo celé možno jednoduchšie ako teraz."

Nám táto atraktívna kráska prezradila, čo jej nikdy nemôže chýbať v kabelke. Pozrite sa, čo je jej nevyhnutnou dennou súčasťou.

VIDEO: Obľúbená a krásna slovenská influencerka Klaudia alias justklaudy prezradila svoje kabelkové tajomstvá!

 

Čítajte tiež: Módna prehliadka MIKLOSKO DRAMA sa niesla v duchu sugestívnej drámy, vášne, túžby, aj veľkolepej oslavy život 

- Najčítanejšie -