Presunúť na hlavný obsah

Channing Tatum a ženy jeho života: Tieto pretvárali jeho osobnosť

Zahraničné celebrity

Lámač ženských sŕdc, herec, ktorý sa preslávil najmä v tanečnom filme Let' s dance si vrámci vzťahov prešiel naozaj celkom turbulentným obdobím. Ktoré ženy mu zásadne ovplyvnili život?

V biznise nemám skutočný strach, že by sa niečo zničilo. Ale srdcové veci, pokiaľ ide o ľudí, ktorých milujem, mám to naozaj ťažké...

Hviezda tanečného filmu Let's dance, Manželského sľubu, či striptéra Mikea Lanea z filmovej série Magic Mike, ktorá je voľne inšpirovaná jeho skutočnými skúsenosťami s prácou striptéra, keď bol teeneger, mala nielen veľmi búrlivú mladosť, ale aj jeho vzťahy sú turbulentnejšie ako býva zvykom. 

A to sám niekoľkokrát tvrdil, že je typ muža na usadenie. No doteraz sa mu to nejako nepodarilo dosiahnuť. Dnes je pre neho najväčšou a najdôležitejšou úlohou byť otcom dcérky Everly, ktorú má s bývalou manželkou Jennou Dewan. Ktoré ženy formovali jeho život a osobnosť?

Sám priznal v niekoľkých rozhovoroch, že jeho exmanželka Jenna Dewan bude mať v jeho srdci vždy špeciálne miesto. To ona vraj z neho spravila skutočného muža, ukázala mu v živote priority, hodnoty a vďaka nej sa stal aj otcom. 

Prečítajte siNeverila, že to niekam dotiahne, napokon sa stala idol 90. rokov: Skutočne sebavedomá sa Claudia Schiffer cítila až v 50-tke

Ukázalo sa, že obaja nechceli, aby sa ich vzťah a manželstvo, ktoré trvalo takmer deväť rokov, skončili. Ale už to jednoducho nefungovalo, vysvetlil herec pre Vanity Fair.

"Bojovali sme za to naozaj dlho, aj keď sme obaja tak trochu vedeli, že sme sa od seba vzdialili. Myslím, že sme si neustále rozprávali príbeh, ten keď sme boli mladí (o našich protikladoch – priťahujúcich sa neustále rovnakou vášňou akú sme zažili  pri nakrúcaní filmu Step Up) a stále sme si ten príbeh pripomínali, bez ohľadu na to, ako očividne nám život ukazoval, že sme úplne odlišní. Rozchod spočiatku nebol jednoduchý. Na začiatku to bolo super desivé. Váš život sa otočí okolo svojej osi. Celý ten plán, ktorý ste mali, sa doslova zmení na piesok a prejde vám medzi prsty a vy si poviete: Čo teraz?"

Ale táto zmena v ňom vyvolala osobnostné zlepšenie. Pravdepodobne to bolo presne to, čo potreboval a sám to spätne vníma ako najlepšie rozhodnutie

"Myslím, že by som na sebe nikdy neurobil takú prácu, ako keď som musel prísť na to, čo bude ďalej. A ten prerod potom začal mojou dcérou. Všetko som nechal a sústredil som sa len na ňu. A bola to naozaj tá najlepšia možná vec, akú som kedy mohol urobiť. Pretože v čase, keď som bol sám so mnou a s ňou, sa z nás stali najlepší priatelia."

Po neúspešnom manželstve začal Channing intenzívne randiť so speváčkou Jessie J. Mnohí si všimli veľkú podobu práve s jeho exmanželkou a preto nedávali ich láske veľkú šancu. Väčšina totiž Jessie vnímala ako náhradu za Jennu. Napriek tomu to vyzeralo, že dvojica je spolu šťastná. Po čase sa však začali rozchádzať, potom znova dávať dokopy až kým sa definitívne rozišli. 

"Zažil som s ňou krásne vibrácie a opäť to bol niekto, kto ma posunul ďalej, najmä emočne a to som potreboval."

Prečítajte siPo Golden Globes sa stala terčom bodyshamingu: Selena Gomez si z nenávistných názorov ťažkú hlavu nerobí

Nasledoval románik s dcérou známeho hudobníka a do hollywoodskej krásky Zoë Kravitz bol vraj zbláznený. Keď spolu opúšťali Met Gala v septembri 2021, začali sa šíriť klebety o intenzívnom spojení medzi nimi. Sám však priznal, že vzťahy sú pre neho veľmi tenkým ľadom. 

"Vzťahy sú pre mňa ťažké. Aj keď som tak trochu monogamný. V biznise nemám skutočný strach, že by sa niečo zničilo. Ale srdcové veci, pokiaľ ide o ľudí, ktorých milujem, mám to naozaj ťažké. Nakoniec sa až príliš snažím, vieš? Nie som si istý, či ešte budem niekedy schopný opäť sa oženiť."

- Najčítanejšie -