Presunúť na hlavný obsah

Dcéra najväčšieho hollywoodskeho sukničkára sa rovnako ako herec preslávila sexom: Rebélia je v nej zakorenená

Zahraničné celebrity

Vody svetového šoubiznisu snáď nemajú väčšieho búrliváka ako Charlieho Sheena. Herec s pochybnou minulosťou sa počas svojej mladosti niekoľkokrát oženil a jednou z jeho vyvolených bola modelka Denise Richards, ktorá mu porodila dve dcéry. Staršia z nich a večná rebelka si zvolila kontroverznú kariéru.

Pod enormný úspech sitkomu Dva a pol chlapa (Two and a Half Men) spred dvadsiatich rokoch sa nepochybne podpísal herec Charlie Sheen, ktorý stvárnil úlohu zbohatlíka a sukničkára Charlieho Harpera. 

Herec v skutočnosti viedol podobný život, ako jeho postava v sitkome, čo sa mu neskôr vypomstilo v podobe infikovania sa vírusom HIV. Vymetal bary, stýkal sa s prostitútkami, pornohviezdami, modelkami či transsexuálmi. 

Jeho škandalózny spôsob života ho, takpovediac, preslávil, herec bol miláčikom bulváru. Počas svojej bujarej minulosti splodil dcéru Sami Sheeen. Tá vzišla zo štvorročného manželstva herca s bývalou modelkou Denise Richards.

Prečítajte si: Syn Paris Hilton dostal netypické meno: Dedička impéria ho nevybrala náhodne, má skrytý význam

Dnes je Sami dospelá a 9. marca oslávi 19. narodeniny. Počas dospievania nebola ukážkové dievča. Ako 17-ročná sa vzbúrila mame a odsťahovala sa k otcovi. Dôvod? Nepáčili sa jej matkine pravidlá. Život s ňou prirovnávala k peklu. "Denise stanovila normálne pravidlá, ktoré by nastavil každý rodič. Ona ich ale nechcela dodržiavať," prezradil v tom čase zdroj portálu Pagesix s tým, že ani Charlie jej pravidlá nepodporoval. "Má iný spôsob výchovy a Sami sa rozhodla žiť s otcom," dodal zdroj. Saminu rebéliu tak podporil jej rebelský otec. Neskôr sa tínedžerka vrátila pod matkinu strechu.  

O necelý rok nato si Sami rozbehla kontroverznú kariéru. Ako 18-ročná sa rozhodla predávať svoje fotky cez sieť OnlyFans. Netrvalo dlho a v tomto biznise sa stala hviezdou. Kým Denise konanie svojej dcéry podporila, o Charliem sa to povedať nedá. "Neschvaľujem to, ale nie som tomu schopný zabrániť. Apelujem ale na dcéru, aby zdielala elegantný a kreatívny obsah a neobetovala svoju dôstojnosť. Má 18 rokov a žije so svojou matkou. Toto by sa pod mojou strechou nestalo," vyhlásil  pre E! News Sheen. 

Prečítajte si: Madonna sa drží hesla, ktoré si osvojila počas 40 rokov: Vysvetľuje správanie, ktorým opovrhujú aj jej verní fanúšikovia

Denise sa na celú vec pozerá inak, napokon rovnako ako dcéra, i ona si rozbehla účet na OnlyFans. "Nemôžem súdiť voľbu svojej dcéry. Ja som napríklad pózovala v Playboy a jej otec by tiež nemal byť odsudzujúci," uviedla Richards a podotkla, že samotný Charlie má povesť sukničkára s pochybnou minulosťou. 

Názory rodičov na Saminu kariéru sa teda líšia, isté je len jedno, tínedžerke rebélia koluje v žilách.