Presunúť na hlavný obsah

Tieto krásky s modrou krvou zdobí doplnok, ktorý monarchia neakceptuje: Pravidlo neporušila len Meghan Markle

Zahraničné celebrity

Ženy rebelky nechýbajú ani na kráľovskom dvore. Vedeli ste, že tieto krásky s modrou krvou zdobí doplnok, ktorý nie je v súlade s protokolom?

Členky kráľovskej rodiny, pokiaľ ide o módu a krásu, stelesňujú eleganciu, gráciu, pôvab, ženskosť a predovšetkým vyberané spôsoby. Tetovania a piercingy by mať nemali. Pravda je však iná… 

Kráľovná Letizia

Španielska panovníčka, kráľovná Letizia, prišla v januári 2022 na významnú vojenskú ceremóniu Pascua Militar s piercingom na ľavom uchu. Drobná strieborná ozdoba vedľa klasickej náušnice mnohých prekvapila. 

Meghan Markle

Piercingy nikdy neboli cudzie ani vojvodkyni zo Sussexu Meghan Markle. Opakovane sa prezentovala s niekoľkými krúžkami vo vrchnej časti ucha.

Hrdou nositeľkou piercingu bola i Meghanina mama - Doria Ragland - ktorej sa vynímal na nose. Ukázala sa v ňom aj na dcérinej svadbe v máji 2018. 

Prečítajte si: Bola čiernou ovcou v rodine Grace Kelly, jej syn je presný opak: Monacká princezná Stephanie bude starou mamou

Lady Marina Windsor

Ozdobou v prepichnutom ušnom lalôčiku zasa prekvapila Lady Marina Windsor, pra-pra-vnučka britského kráľa George V., ktorý vládol v rokoch 1910-1936. Keď Lady Marina šokovala týmto piercingom, mala 20 rokov. V súčasnosti ho už nenosí. 

Lady Amelia Windsor

Piercingu neodolala ani jej mladšia sestra Lady Amelia Windsor, ktorá svoju rebéliu už niekoľkokrát potvrdila. Okrem početných náušníc na uchu ju zdobí i tetovanie na chrbte. 

Prečítajte si: Dcéra najväčšieho hollywoodskeho sukničkára sa rovnako ako herec preslávila sexom: Rebélia je v nej zakorenená

Zara Tindall

Vnučka kráľovnej Alžbety II. - Zara Tindall -  aktuálne mama troch detí - šokovala na oslave 50. narodenín princa Charlesa v roku 1995. Na jazyku vtedy odhalila piercing. Jej mamu, princeznú Anne, konanie dcéry neprekvapilo.