Presunúť na hlavný obsah

Gisele Bündchen prechádza jedným z najťažších období: Po krachu manželstva ju drží nad vodou dôverne známa mantra

Zahraničné celebrity

Manželstvo hviezdnej modelky Gisele Bündchen a úspešného športovca Toma Bradyho sa zdalo byť ukážkovým. Napriek dlhým rokom spoločného rodinného života sa javili šťastní a zohratí. Čas však ukázal, že láska niekedy nestačí…

Manželstvo, aké mali Gisele Bündchen a Tom Brady, sa javilo ako nesmrteľné, ničím nezlomné. Ich láska pripomínala tú, ktorú vídame v romantických filmoch. Modelka už od prvého momentu vedela, že Tom je ten pravý. "V ten moment, keď sa usmial, povedala som si, že to je ten najcharizmatickejší úsmev, aký som kedy videla," zaspomínala si na osudové stretnutie s dnes už so svojím bývalým manželom Bündchen. 

Ich manželstvo skrachovalo po trinástich rokoch. Na vine bola dlhodobá vzdialenosť, ktorá sa medzi dvojicou len prehlbovala. Prakticky sa odcudzili. Čo ich však navždy bude spájať, sú dve deti - Benjamin a Vivian. 

Gisele si po neľahkom životnom období dala pauzu a stiahla sa do úzadia. V plnej kráse zažiarila až po novom roku, kedy nafotila kampaň pre prestížnu značku, po ktorej jej tvár zdobila titulku talianskej verzie módneho časopisu Vogue. 

Prečítajte si: Inšpiratívna Karlie Kloss: Vzdelanie pre ňu znamená viac ako modeling, aký je príbeh jednej z najúspešnejších modeliek?

Pár príspevkami osviežila aj svoj Instagram. V jednom z nich sa podelila o mantru, ktorá jej počas tých najťažších období, akým bol rozvod, dodávala silu a nádej v lepšiu budúcnosť. "Keď je život náročný, vždy si pamätajte, že každý deň vychádza slnko a prináša nám novú príležitosť skúsiť to znova a spraviť to lepšie," povzbudila Bündchen. 

Prečítajte si: Neverila, že to niekam dotiahne, napokon sa stala idol 90. rokov: Skutočne sebavedomá sa Claudia Schiffer cítila až v 50-tke

Aby sa nerozptyľovala okolitými vplyvmi, stráži si svoju energiu. "Informovanosť je kľúčová. Akú energiu živíte? Pamätajte si, že sme spolutvorcami našej vlastnej reality, toho, čomu veríme, že tvoríme!" dodala modelka a mama dvoch detí.