Presunúť na hlavný obsah

Dotvorte outfit perfektnými doplnkami: Mini kabelky sú späť, treba však vedieť, po ktorých typoch siahnuť

Móda

Viete aká je najväčšia výhoda mini kabelky? Vždy v nej všetko, okamžite nájdete. A navyše je veľmi elegantná a chic. Nebojte sa pri nej farieb a rôznych tvarov.

„Street style“ outfity z veľkých metropol nám vždy prinesú množstvo inšpirácie. Tentokrát sme sa zamerali na štýlové mini kabelky, ktoré nás zaujali netradičným prevedením a svojou jedinečnosťou. Ak túžite aj vy po kúsku, ktorý nebude vlastniť každá žena, tieto kabelky budú ako stvorené pre vás.

Zabudnite na prvoplánovosť

Táto mini kabelka sa síce vymyká prvoplánovým kúskom, no zaručene spadá do kategórie nadčasových a moderných. Je praktická, chic a navyše vám určite vydrží roky. Dokonca aj v tejto bielej verzii.  Dokážete ju skvele kombinovať s rôznymi štýlami a variovať ňou na množstvo príležitostí.

Inšpirujte sa: Make-up looky zo zákulisia prehliadkových mól: Zamerajte sa na detaily, v ktorých sa skrýva úspech

Kabelka ako šperk

Privítajte jar vo veľkom štýle a zaobstarajte si kabelku, ktorá vám bude slúžiť ako šperk či ozdoba.

Táto mini kabelka je vhodná rovnako na bežný deň, no krok vedľa, ňou neurobíte ani keď si ju vezmete na významné spoločenské udalosti, kde chcete zaujať.

Originálny a jedinečný kúsok s prvkami modernej elegancie, uchváti už na prvý pohľad.

Neprehliadnuteľná a klasická

Ak túžite po kúsku, ktorý bude vzbudzovať pozornosť a zároveň spĺňať aj praktické využitie, tieto aspekty, nájdete práve v tomto modernom doplnku.

Inšpirujte sa: Sviatočné looky, v ktorých zahviezdite: Nemusí to byť prehnané, stačí vždy siahnuť po jednom beauty produkte

Tak ako sú malé čierne nesmrteľnou klasikou, rovnako je to aj pri kabelkách. Táto ikonická mini verzia je nadčasovou voľbou. Budete s ňou pôsobiť decentne, elegantne a luxusne zároveň.  

- Najčítanejšie -