Presunúť na hlavný obsah

Portfólio potencionálnych radostí pre ženy: Čo darovať k výnimočným príležitostiam podľa veku?

Zábava

Obdarovať ženu, môže byť niekedy náročné. Teda ak ju chcete naozaj prekvapiť, niečím výnimočným. My sme pre vás pripravili zopár tipov, ktorými rozhodne neurobíte krok vedľa.

20+

Láska k dizajnu, rešpekt k prírode a kvalitné kozmetické produkty sú niečo, čo ženy po 20 - tke rozhodne poteší. Navyše v aktuálnej dobe, kedy je udržateľnosť, ručná práca a lokálnosť veľmi žiadanou, kozmetikou SMYSSLY určite neurobíte krok vedľa.  

Netradičná česká značka, ktorá vznikla vďaka dvom generáciám - zo silného vzťahu matky a dcéry, má za sebou aj veľmi pekný príbeh.

Ich produkty sú hotovou alchýmiou kvality a lásky. Nám sa veľmi páči aj myšlienka, že obaly vznikajú zo zbytkového dreva a kože. Skúste staviť na ich hodvábny olej na telo, či perly pre dokonalú pleť.

Inšpirujte sa: Make-up paletky vhodné ako darček pod stromček: Predstavujeme naše tipy, s ktorými zabodujete

30+

Ručne vyrábané šperky, ktoré majú za cieľ inšpirovať iné ženy byť samé sebou a nadobudnúť sebavedomie. Presne také sú šperky  umelkyne  Petry Arbetovej. Najväčšou inšpiráciou je pre ňu krása geometrie, prírodné vzory, moderné umenie a architektúra. 

Môžete si vybrať zo 7 symbolov, ktoré sú znázornené rastlinami – láska, zdravie, šťastie, sila, ženstvo, materstvo a sesterstvo pre samotnú personalizáciu medailónu.
 
Ku každému medailónu so symbolom je navyše dodávaná ilustrácia, kde je vysvetlená symbolika a dôvod priradenia rastlinky k danému symbolu. Za nás dokonalé!

40+

Ženy okolo 40 - tky si rozhodne potrpia na kvalitu. A čo sa týka kabeliek, určite to platí dvojnásobne. Už dobre vedia, že lepšie je mať jeden výnimočný kúsok ako päť komerčných.

PBG je pražské štúdio, ktoré navrhuje a vyrába minimalistické, no veľmi praktické tašky a kabelky. Samotná značka sa zrodila z túžby dvoch kamarátiek Anety Vojtovej a Terezy Mayer vytvoriť dokonalé kabelky na každý deň.

Jednoduchosť, multifunkčnosť a precíznosť je niečo, čo nájdete za každým ich kúskom. Navyše, tieto ich kabelky nie sú na jednu, či dve sezóny, ale majú ambície, stať sa generačnými!

Neprehliadnite: Na pohľad lákavý darček, ktorý je pod stromček nevhodný: Podľa povery totiž prináša nešťastie, tušíte, o čo ide?

 

- Najčítanejšie -