Presunúť na hlavný obsah

ZN. Hľadajte v mužovej skrini: Tieto kúsky zrecyklujete zo šatníka partnera, no sú chic a sexi

Móda

Ak chcete svoj outfit oživiť, nemusíte vymýšľať s kupovaním nových kúskov. Určite ich nájdete aj v partnerovej skrini. A navyše vám to pomôže k originalite a jedinečnosti.

Niektoré kúsky zo šatníka vášho drahého, môžu byť skvelou voľbou aj keď ich premietnete do toho vášho. Pánske prvky, sa súčasťou ženskej módy, stali najmä vďaka ikonickej Coco Chanel. A odvtedy sa tento ich status vlastne nemení. 

Jej šaty mali charakteristický voľný strih, ktorý poskytoval priestor. V tomto sa ženy stali maximálne slobodnými a do úzadia išli prehnane stiahnuté korzety, ktoré boli dovtedy každodennou súčasťou outfitov.

Neformálnosť ako nová tvár tejto doby

Môžete mať na sebe aj najluxusnejší outfit, ale ak ho nebudete vedieť predať, bude vám to úplne na nič. Naučte sa nosiť kúsky, ktoré z vás urobia dokonalú dámu.

Jedným z takých, je rozhodne aj sako vašej polovičky. Ideálne v čiernej, či sivej farbe. To totiž dokážete najlepšie kombinovať. Doplňte ho len kvalitnými okuliarmi a topánkami, jemnými šperkami a máte vyhraté.

Univerzálnosť a versatilita

Absolútne top prvkom z mužovho šatníka je biela košeľa. Dokážete ju variovať na tisíc spôsobov. Dobre vyzerá k jeansovej minisukni, elegantnej midi skirt, jeansom, či dokonca k teplákom.

Prečítajte si: Slovenky, ktoré našli šťastie v zahraničí: Tieto známe krásky, nedajú na život za hranicami dopustiť

Noste ju rozopnutú s topom, prípadne zviazanú v strede na uzol.Fantázii sa v tomto medze nekladú. Univerzálnosť a versatilita je neuveriteľná.

Štýl je nekonečný

Pohodlná, uvoľnená, pripravená na každodenné dobrodružstvá. Tak si budete zrejme pripadať vo frajerovej jeansovej bunde, či košeli. „Men’s style“, respektíve jeho prvky sú dokonalé na bežné nosenie.

Neprehliadnite: Farba zimy, ktorú milujú aj známe Slovenky: Toto rozhodne implementujte do svojho šatníka

Týmto spôsobom, vytvoríte krásny, uvoľnený basic outfit, pokiaľ pridáte len pár základných prvkov. Biele tričko a tenisky rozhodne nenechajte v skrini a vykročte do ulíc.

- Najčítanejšie -