Presunúť na hlavný obsah

Sukňa ako univerzálna uniforma: Kúsok, ktorý je stávkou na istotu a vytvaruje sexi krivky

Móda

Dobre padnúca sukňa je skrátka nevyhnutný kúsok. Pozrite si, aký typ sa k akej postave hodí. Každá z nás chce predsa vyzerať krásne!

 

Ženský pôvab s nádychom zimy

Aj sukňa je kúsok, ktorý môžete nosiť v chladnejšom počasí. Je však dôležité staviť na kvalitné materiály, ktoré budú tvoriť váš celkový outfit.

Našou radou sú vysoké čižmy, hrubý bavlnený cardigan a kožúštek, ktorý vás udrží v príjemnom teple. Biela vyzerá skvele, a práve počas zimy je táto farba dobrou voľbou.

Čo sa týka dĺžky, takáto maxi skirt je ideálna pre vysoké ženy. Zoštíhli, skvele lemuje siluetu. Tým nižším by ubrala pár centimetrov. 

Vlna rebélie a osobitého štýlu

Moderný outfit tvorený z krátkej bielej minisukne a jeansovej bundičky patrí k našim favoritom. Kombinácia svetlých odtieňov v kontraste s výraznou červenou kabelkou je síce tak trochu netradičná, no vytvára skvelý look.

Neprehliadnite: Ako zladiť korunu krásy k outfitu: Podčiarnite svoj look práve účesom

Budete sa cítiť nielen moderne, ale aj veľmi pohodlne. Tento typ sukne by mali zvoliť ženy s užším pásom a bokmi, nakoľko tieto partie skutočne zvýrazní. 

Fresh závan jari

Ak túžite po pozornosti okolia a potrebujete si zdvihnúť sebavedomie, tento kúsok oblečenia vám v tom dozaista pomôže. Výraznejšia kožená sukňa je veľmi jednoduchým, no pôsobivým prvkom, ktorý v kombinácii so štýlovým outfitom vytvára nezameniteľnú kombináciu.

Prečítajte si: Farba roka 2021: Tieto dve kombinácie nás budú sprevádzať v nádeji na lepšie zajtrajšky

Pokiaľ máte ako problematickú partiu brucho a stehná, tento strih je pre vás ako stvorený. Zdôrazní to, čo treba a prekryje drobné nedostatky. Nielenže sa budete cítiť oveľa viac sexi, ale budete aj nadčasovou. 

 

- Najčítanejšie -