Presunúť na hlavný obsah

Ako zladiť korunu krásy k outfitu: Podčiarnite svoj look práve účesom

Móda

Vlasy dokážu skutočne vrámci outfitu, perfektne meniť celkový štýl a to ako chceme pôsobiť. Pozrite sa, čo všetko nimi dokážete vyjadriť.

Povýšte stereotyp na dokonalosť

Vlny sú tu s nami doslova generácie. Avšak roku 2021 budú kraľovať tie jemnejšie. Efekt jemných vĺn, si vyčarujete pomocou žehličky, ktorá vytvorí plochý efekt. Takto vytvorené sú oveľa prirodzenejšie a menej glam. Stačí zobrať tenký prameň vlasov a zatočiť ho smerom nahor. Končeky vlasov nechajte rovné a váš výsledný efekt bude pôsobiť nenútene a ležérne.

Zachováte si tak autenticitu, o ktorej sa v poslednom období toľko hovorí a zároveň vám to pridá na kráse. Skvele sa takýto styling hodí k šatám, kostýmom, či sukniam.

Inšpirujte sa tiež: Old school kabelky zažívajú comeback: Pamätáte si tieto kúsky? Určite jeden z nich nájdete aj vo svojej skrini

Zmenťe klasiku na výnimočnosť

Tento klasický účes sa vám zaručene bude hodiť k akémukoľvek outfitu. Skrátka klasika v podaní nízkeho copu, nikdy nevyjde z módy. Navyše je veľmi jednoduchá na vytvorenie. Rovné, vyžehlené vlasy rozdeľte na dve strany a vytvorte cestičku na stred hlavy. Pomocou jemnej kefy uhlaďte vlasy a zopnite gumičkou na temene.

Vlásky popri hlave si povyťahujte hrebeňom a nechajte voľne padať. Dotvorte čelenkou, ktorá bude v tóne celého outfitu. Výsledkom je absolútne prirodzene vyzerajúci účes a vy docielite efekt úplnej fashionistky.

Nenútená elegancia

Dlhé, lesklé a rovné vlasy sú aktuálne veľmi žiadanými. Ak patríte k ženám, ktoré si ich pestujú, určite si prídete na svoje. Končeky vlasov si nechajte zastrihnúť za rovno a vyrovnajte žehličkou. Cestička v tomto prípade zanikne, nakoľko je hitom jej "neviditeľnosť". Dosiahnete ju prehodením prameňov, z jednej strany na druhú. Potom len finálne zafixujte.

Používajte masky na vlasy a kúry, ktoré vám pomôžu dodať efekt hladkých vlasov. Dobre to vyzerá k jeansom, rolákom, nohaviciam, oversize kabátom, či krátkym mini šatám.

Mohlo by vás zaujímať: Farba roka 2021: Tieto dve kombinácie nás budú sprevádzať v nádeji na lepšie zajtrajšky

Objavte znova dievčenskú hravosť

Chystáte sa len na chvíľku vybehnúť do mesta, no zároveň chcete zapôsobiť na okolie? Stavte na romantické vlny, ktoré pripomínajú už v tomto období leto. Dokonalý dievčenský look, vytvoríte len pomocou spreja na vlasy, ktorý im dodá požadovanú štruktúru. Následne dva pramene zopnite sponkami. Verte, že budete pôsobiť nežne a romanticky.  

- Najčítanejšie -