Presunúť na hlavný obsah

Šperk ako memento: Naučte sa z neho urobiť základnú prednosť outfitu

Móda

Výber šperkov je pri vytváraní outfitu veľmi dôležitý. Dokážu ho totiž celý podčiarknuť alebo úplne pokaziť. S našimi radami sa vám to druhé spomínané, už nikdy nestane.

Občas ku krásnemu celkovému dojmu, stačí len maličkosť, ktorá dokáže zmeniť všetko. Jednou z takýchto drobností, môže byť práve šperk. Vďaka nemu môžete vyčarovať okúzľujúci look a zároveň rozžiarite aj ten najjednoduchší outfit. Prinášame vám dávku inšpirácie, ktorá vás jednoznačne zaujme.

Inšpirujte sa tiež: Old school kabelky zažívajú comeback: Pamätáte si tieto kúsky? Určite jeden z nich nájdete aj vo svojej skrini

Vrstvenie a asymetria 

Vhodne zvolený šperk nielen zvýrazní vašu krásu a osobnosť, ale aj odhalí vycibrený vkus. Naberte odvahu a k jednoduchým outfitom, pokojne voľte vrstvenie vrámci šperkov.

Spájanie žltého a bieleho zlata, zostáva rovnako v obľube, ako používanie rôznych dĺžok retiazok, či kombinácie viacerých typov náramkov alebo asymetrie. Áno, je to povolené. Uvidíte, že takýto netradičný look, si získa pozornosť okolia a zaslúžený obdiv.

Mohlo by vás zaujímať: Farba roka 2021: Tieto dve kombinácie nás budú sprevádzať v nádeji na lepšie zajtrajšky

Spojenie, ľahkosti, noblesy a elegancie

Presne taký dojem vyčarujete dlhými visiacimi náušnicami. Nadčasový kúsok, ku ktorému už nic viac netreba. Zabudnite na retiazky, či náramky. Stačí vám nanajvýš prsteň na ruke.

Romantický doplnok, ktorý sa hodí k vypnutým vlasom nahor, či rovným rozpusteným, vám dodá nezameniteľný štýl a šmrnc.

Nádych orientu

Prstene, ktoré dýchajú histórou, či majú špeciálny význam - ideálne pre vás osobne, sú aktuálne veľmi populárne. Pokojne ich noste viacero pokope a nebojte sa aj výraznejších prvkov.

Dokonca sa vracajú do módy aj veľké asymetrické kamene, či pečatné prstene. V tomto smere sú karty naklonené maximalizmu.

Nápadný šperk v kontraste s ležérnosťou

Na prvý pohľad nezvyčajným, no veľmi moderným sa stal aj trend hrubších a výraznejších náhrdelníkov. Ak v sebe máte dávku extravagancie a jedinečného štýlu, určite choďte do toho.

Nápadný šperk môžete kombinovať aj s klasickým outfitom na bežný deň. Výrazná ozdoba bude skvelým kontrastom k ležérnemu outfitu a vy budete štýlovou a neprehliadnuteľnou.

- Najčítanejšie -