Presunúť na hlavný obsah

Vojna medzi nevlastnými sestrami pokračuje: Meghan Markle hovorí o Samanthe ako o cudzom človeku, no naopak to neplatí

Zahraničné celebrity

Rodinu si človek nevyberá. Samantha Markle - nevlastná sestra princovej manželky Meghan Markle - niekoľkokrát zaplnila titulky britských médií svojimi ostrými názormi na Meghan a inak tomu nebolo ani po tom, ako vyšiel dokument Harry & Meghan. Samantha svojej nevlastnej sestre nedarovala ani jedno pekné slovo, pričom samotná vojvodkyňa tvrdí, že sa prakticky nepoznajú...

"Som pevne presvedčená, že britské médiá chceli, aby moja rodina z matkinej strany zahrala nejaké poriadne divadlo. Lenže moja mama je slušná a tichá, zatiaľ čo druhá strana mojej rodiny sa správa úplne inak," povedala Meghan v tretej časti dokumentu, ktorý sa spolu s Harrym rozhodli natočiť z prostého dôvodu. "Keď cítite, že ľudia tak dlho netušia, kto ste, je skvelé mať príležitosť dať im nahliadnuť za oponu toho, čo sa stalo a ukázať, akí naozaj sme," vysvetlila princova manželka a mama dvoch detí.

Prečítajte siAmal a George Clooney ako najelegantnejší pár Hollywoodu: Šťastnému manželstvu vďačia za správne rozhodnutie

Medzi Meghan a jej nevlastnou sestrou je sedemnásťročný vekový rozdiel. Mama vojvodkyne v dokumente podotkla, že od Meghaninho otca Toma odišli, keď mala Samantha dva roky, takže spolu ani nevyrastali. "Nespomínam si, že by som ju u otca niekedy videla, pokiaľ tam vôbec niekedy chodila. A naposledy som ju videla, keď som mala niečo málo cez 20. Ani sme sa nepohádali, Na to sme si neboli dostatočne blízke a to som sestru chcela," priznáva Meghan. 

Samantha sa do nej obúva vždy, keď má príležitosť. A neostala ticho ani po zverejnení dokumentu na Netflixe. "Lož za lžou," týmito slovami označila dokument Harry & Meghan. Svoju nevlastnú sestru dokonca obvinila z manipulácie, rovnako skritizovala  porovnávanie Meghan a princeznej Diany.

"O Diane se nehovorilo ako o chorobnej klamárke. Nepísalo sa o nej, že ničí iných ľudí a ignoruje tých, ktorí majú zdravotné problémy," povedala Samantha v rozhovore s novinárom Danom Woottonom z GB News. Napokon, celý dokument označila za smiešny. 

Vojvodkyňa pritom tvrdí, že Samantha je jej cuzdia a prakticky ju nepozná. "Nepoznám tvoje prostredné meno, neviem, kedy máš narodeniny, tvrdíš, že si ma vychovala a hovoríš mi princezná s ostrými lakťami," krúti hlavou Meghan. 

Prečítajte siVianočné tradície Harryho a Meghan Markle: V tomto u nich nastanú zmeny, keďže sa už nemusia riadiť protokolom

Nevlastná sestra ju dokonca zažalovala za výroky na jej adresu, ktoré zazneli vo vlaňajšom rozhovore s Oprah Winfrey. Prípad momentálne rieši súd.