Presunúť na hlavný obsah

Pred 16 rokmi sa zrodila svätá trojica: Paris Hilton vytiahla túto fotku, aký je dnes vzťah troch škandalóznych kamarátok?

Zahraničné celebrity

Kedysi sa radili medzi najväčšie párty-ženy Hollywoodu. Mali všetko, zdalo sa, že nič im nechýbalo. Boli slávne, krásne, bohaté a život si užívali plnými dúškami - naplno. Hovorilo sa im "svätá trojica". Aký je dnes vzťah troch kamarátok Paris Hilton, Britney Spears a Lindsay Lohan?

Bol rok 2006, kedy svet obletel paparazzi záber, ktorý sa stal známy pod nálepkou "svätá trojica". Objektív fotoaparátu vtedy zachytil Paris Hilton, Britney Spears a Lindsay Lohan v aute, ako sa bavia. Zábava im bola vlastná. Tri veľmi dobré kamarátky vo veľkom žúrovali, zdali sa nerozlučné. 

Netrvalo ale dlho a bujaré večierky sa im začali vymykať spod kontroly. Paparazzi ich nie raz prichytili opité tak, že o sebe ani nevedeli… Keď si vezmeme herečku Lindsay Lohan, tá už ako 21-ročná musela absolvovať odvykaciu kúru, po ktorej bolo jej meno spájané so ešte väčšími škandálmi - pod vplyvom liekov a alkoholu spôsobila autohaváriu, pričom neskôr zničila aj svoje luxusné porsche. 

Prečítajte si: Túto Slovenku uplynulé dni svetové médiá spájali so slávnym športovcom: Akosi sa však pozabudlo na to, že je vydatá

Nepekná budúcnosť čakala i Britney Spears. Speváčka viedla svoj vlastný boj, kvôli ktorému prišla o svojprávnosť. Zrejme nie je človeka, ktorý si nepamätá na zlomový moment v roku 2007, kedy si vyholila hlavu. Následne napadla paparazzi fotografov, ktorí ju prenasledovali na každom kroku a v priamom prenose zachytávali jej psychické zrútenie.

Synonymom škandálov sa stala aj Paris, dedička miliardového impéria snažiaca sa preraziť v Hollywoode to viackrát prehnala s pitím a inými omamnými látkami tak, že nebola schopná fungovať. Jej povesť poznačila i pornonahrávka, na ktorej mala len osemnásť rokov. 

Tri kamarátky si teda pred necelými dvoma dekádami prešli bujarou cestou, ktorá poznačila ich životy. Na sklonku novembra bolo výročie vzniku fotky "svätej trojice", na ktoré si zaspomínala samotná Paris. Ikonický záber zverejnila na Twitteri. 

Tu sa natíska otázka, aký medzi sebou majú vzťah dnes - po tom všetkom. Hilton pred pár mesiacmi povedala, že s Lindsay sú v kontakte. "Párkrát sme si vymenili správy. A darí sa jej skvele," prezradila Paris pre E! News v máji. Niet sa čomu čudovať, Lohan sa krátko na to tajne vydala za finančníka Badera Shammasa. "Som najšťastnejšia žena na svete. Našiel si ma a vedel si, že túžim po šťastí a láskavosti. Som očarená, že si môj manžel. Si môj život, moje všetko. Každá žena by sa takto mala cítiť každý deň," zneli slová herečky pod spoločnou fotkou na Instagrame, prostredníctvom ktorej oznámila, že sa vydala. 

Prečítajte siTíto muži strácajú sexuálne zábrany, keď sú vo vzťahu: S kým by ste si radšej nemali začínať, ak túžite po vernom partnerovi?

O čosi vrúcnejší vzťah má dnes Paris s Britney. Hilton nechýbala ani na speváčkinej svadbe, ktorá sa konala toto leto. V úvode decembra jej dokonca adresovala prekrásne venovanie k 41. narodeninám. "Tak veľa spoločných magických spomienok za viac ako dve dekády nášho priateľstva. Ďakujem, že si taká neuveriteľná priateľka s tou najkrajšou dušou. Zaslúžiš si všetko šťastie sveta!" napísala Paris Britney.