Presunúť na hlavný obsah

Numerológia roku 2023: Rok plný príležitostí, ale aj nečakaných udalostí, ktoré ovplyvnia naše životy

Zábava

Rok 2023 so sebou prinesie nové výzvy, ale aj príležitosti, ktoré treba využiť. Pozrite sa spolu s nami, čo všetko nám so sebou 2023 prinesie a na čo sa pripraviť.

Treba sa pripraviť na to, že veľa vecí sa bude meniť a vyvíjať

Mnohí z nás majú za sebou náročné obdobie a každý očakáva od roku 2023 niečo iné. Ak vás zaujíma, čo o ňom prezrádza numerológia a kam sa zrejme budeme uberať, čítajte ďalej. Jedno je isté - rok, čo je pred nami definuje sedmička  (2 + 0 + 2 + 3 = 7), ktorá je šťastným číslom, no má aj svoje negatívne stránky. Energia tohto čísla je mimoriadne pokojná, no bude nám ukazovať a odhaľovať aj to, čo sme tlačili do úzadia. 

Čítajte tiež: Beauty adventné kalendáre na rok 2022, ktoré vás zavedú do rozprávky: Odkryte jedno tajomstvo za druhým

Treba sa pripraviť na to, že veľa vecí sa bude meniť a vyvíjať inak ako sme si predstavovali a tak sa treba nastaviť. Jednoducho pôjde o nevyhnutné zmeny, ktoré nás však posunú ďalej. Takisto zúročíte všetko, čo ste sa doposiaľ naučili. Transformácie, ktoré nás čakajú budú veľké. 

Čo sa týka lásky, bude tu prepojenie na minulosť. Bude pribúdať vzťahov medzi expartnermi a je viac ako pravdepodobné, že sa mnohí dajú dokopy so svojimi bývalými a napokon pri nich nájdu šťastie. Rovnako v kariérnej oblasti pôjde o významný rok.

Neprehliadnite: CHANEL otvoril svoj historicky prvý butik v Prahe: Dokonalé spojenie módy, krásy a vône

Ide o vhodné obdobie na začiatky podnikaním, je dobrý čas na zmenu práce, ak sa cítite nedocenení. V oblasti zdravia, treba k telu pristupovať s väčším rešpektom a pokorou. Vhodné je nastaviť sa na zdravší životný štýl, čo nám organizmus vráti.

No sedmička má aj záporné stránky. Spája sa aj s hnevom, smútkom a príliš nízkou empatiou. To sa prejaví v spoločnosti ako celku. Základom je počúvať svoj vnútorný hlas, intuíciu, ktorá vás môže naviesť správnu cestu.