Presunúť na hlavný obsah

Slávne ženy, ktoré vyhľadali služby náhradnej matky: Je toto nový trend rodičovstva?

Zahraničné celebrity

V radoch Hollywoodu skutočne získava náhradné materstvo veľkú popularitu a zažíva doslova boom. Čoraz častejšie, tak celebritné páriky využívajú služby žien, ktorá len vynosia ich potomka.

Zoznam hollywoodskych krások, ktorým vynosila dieťa náhradná matka, je celkom dlhý a každým rokom sa rozširuje. V niektorých prípadoch ide o povrchnejšie záležitosti, kedy využívajú služby náhradných matiek kvôli tomu, aby im tehotenstvo nezničilo postavu alebo nenarušilo kariéru. No samozrejme nie je to pravidlo. Niekedy skrátka dieťa neprichádza, prípadne by gravidita pre samotnú ženu predstavovala zdravotné riziko. 

Sarah Jessica Parker

Jedna z najsledovanejších hollywoodskych krások, Sarah Jessica Parker, patrí tiež do kategórie žien, pre ktorú bolo náhradné materstvo poslednou možnosťou, ak chcela rozšíriť svoju rodinu. Hviezda seriálu a filmu Sex v meste totiž od narodenia syna Jamesa Wilkieho nedokázala otehotnieť. Po 6 rokoch snaženia, neúspešných pokusoch sa herečka spolu s manželom, rozhodli pre alternatívu náhradného rodičovstva. 

Neprehliadnite: Z neznámeho čísla mi prichádzali správy: Najskôr som to ignorovala, potom som tohto muža nevedela dostať z hlavy

Hoci zo začiatku mala aj o tom pochybnosti, potom si uvedomila, že je to vlastne jediná cesta. Dievčatká Marion Loretta Elwell a Tabitha Hodge sa narodili ešte v roku 2009 v Ohiu.

Kim Kardashian

Veľmi otvorene o tejto forme materstva začala hovoriť Kim Kardashian. Prvé dve deti, dcéru North a syna Sainta porodila sama, no ďalšie dve odnosili a porodili náhradné matky. Dôvodom mali byť zdravotné komplikácie Kim počas prvých dvoch gravidít.

Tyra Banks

Modelka Tyra Banks nedá na služby náhradnej mamy dopustiť. Táto žena je pre ňu dôležitá a sama sa niekoľkokrát vyjadrila, že jej bude zaviazaná celý život. Tyra roky bojovala s neplodnosťou, dokonca ani pokusy s umelým oplodnením neboli úspešné. Toto tak bola jediná cesta ako sa mamou mohla stať, keď túžila po vlastnom potomkovi.

"Ďakujeme anjelskej žene, ktorá odnosila naše zázračné bábätko."

Mohlo by vás zaujímať: Som vydatá a mám skvelú rodinu: Nemôžem sa však zbaviť pocitu, že som sa pred rokmi nerozhodla správne

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe