Presunúť na hlavný obsah

Nedokonalosti nemám problém ukázať: Blake Lively tvrdí, že sa musíme milovať, aj keď nevyzeráme najlepšie

Zahraničné celebrity

Akné, vrásky, či celulitída - hoci ich dokážeme zamaskovať photoshopom, ona o to nestojí. Preferuje autenticitu a prirodzenosť. V bežnom živote sa takmer nelíči a je sama sebou. Vníma to ako vlastnú povinnosť voči svojim deťom.

Mám akné, celulitídu, vrásky, no nerobím si z toho ťažkú hlavu

Nádherná Blake Lively je jednou z najúspešnejších a najspoľahlivejších hviezd hollywoodu. Stala sa miláčikom režisérov, ktorí na jej profesionalitu nedajú dopustiť. Trojnásobná mama navyše roky vyzerá skvele a dokonca aktuálne azda najlepšie ako kedykoľvek predtým. Fanúšikov prirodzene zaujíma ako si Blake zachováva svoj nádherný mladistvý look. Manželka Ryana Reynoldsa pôsobí jemne, žensky, sexi a sebavedome zároveň. 

Prečítajte si: Lásku si na rozdiel od filmovej postavy udržiava aj po rokoch. Sarah Jessica Parker sa môže chváliť ukážkovým manželstvom

"Keď som bola mladšia uprednostňovala som umelé mihalnice, navyše kontúrku a prekreslenú peru. No vekom som akosi prirodzene začala preferovať viac autenticitu. V tomto to mám možno opačne ako moje kolegyne. Kým kedysi som svoje nedostatky skrývala, dnes ich pokojne ukážem. Áno, mám akné, celulitídu, vrásky, no nerobím si z toho ťažkú hlavu. Má ich každá žena a je to normálne. Nechcem aby moje dcéry neskôr vnímali niečo na sebe ako problém. Túžim aby žili v spoločnosti, kde ich budú súdiť podľa toho, aké vo vnútri sú, čo vedia a nie či majú o päť kíl viac ako je nejaký vymyslený normatív krásy" prezradila pre Hola!

Čo sa týka jej beauty rutiny je asi oveľa jednoduchšia ako si myslíte. Miluje obyčajný kokosový olej. Používa ho na tvár, telo aj končeky vlasov. Tie si potrie kokosovým olejom predtým, ako si vlasy umyje šampónom. To jej pomáha udržať si ich zdravé a takto sa vraj dopracovala konečne k vytúženej dĺžke. Inak celoročne nedá dopustiť na kvalitný ochranný krém s SPF. To je podľa nej tiež kľúčové a veľa žien na to zabúda. 

"Zistila som, že aj v starostlivosti o pleť je menej viac. Čím menej produktov používam, tým je moja pleť krajšia. Stavte na kokosový olej, dobrý krém s SPF, pite veľa vody a hýbte sa. To je môj overený recept na všetko. A verte, že roky som sa necítila byť viac sama sebou ako teraz."

Neprehliadnite: 50-tka je nová 30-tka: Sarah Jessica Parker otvorene o tom, prečo je žena v tomto veku oveľa šťastnejšia

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe