Presunúť na hlavný obsah

Anjelik Victoria's Secret žiari šťastím: Modelka čaká druhé dieťa, cesta za prvým bábätkom však nebola vôbec ľahká

Zahraničné celebrity

Smutnú realitu vystriedala radostná správa, ktorá sa teraz opakuje. Holandská modelka Romee Strijd, ktorá sa preslávila ako anjelik značky Victoria's Secret, opäť tehotná. Ona i jej snúbenec sú nadšení a nemôžu sa dočkať, kedy sa stanú dvojnásobnými rodičmi.

Cesta za vytúženým dieťaťom nie je vždy jednoduchá, bezproblémová. Svoje o tom vedia dlhoroční partneri Romee Strijd a Laurens van Leeuwen. Ich spoločný život ovplyvnila diagnóza PCOS, ktorú v roku 2018 zistili modelke. Romee v tom čase priznala, že táto správa ju na istý čas zlomila. Veľmi totiž túžila po založení rodiny so svojou milovanou polovičkou. Bol to jej životný sen. 

Neprehliadnite: VIDEO: Emily Ratajkowski ukázala formu po pôrode. Verili by ste, že sa nedávno stala mamou?

"Môj život bol o tom, že som nepretržite cestovala. Každý deň som trénovala zdravo jedla, no obmedzovala niektoré potraviny. Myslím si, že na svoje telo som vyvíjala príliš veľký tlak a tiež si myslím, že moja váha nebola dobrá na to, aby moje telo správne fungovalo," priznala pred dvoma rokmi topmodelka, keď oznámila svoje prvé tehotenstvo. PCOS je syndróm polycystických vaječníkov. Toto ochorenie sa podpisuje pod poruchy ovulácie a plodnosti.

Keď sa modelka túžiaca po bábätku dozvedela, že trpí PCOS, zmenila svoj životný štýl. Rozhodla sa upustiť od nepretržitého cestovania, prísnych diét a tvrdých tréningov a dopriala si voľnejšie tempo. Čas trávila najmä s partnerom doma v Holandsku. 

Prečítajte si: Sarah Jessica Parker odmieta drastické diéty: Tu je jej celodenný jedálniček, vďaka ktorému nebudete hladovať a nepriberiete

Tento oddych sa vyplatil. Topmodelka otehotnela a narodilo sa jej zdravé dievčatko, ktorému dali meno Mint. Plavovláska je teraz opäť tehotná, z čoho majú so snúbencom obrovskú radosť! Radostnú správu oznámili cez Instagram. 

"Čoskoro budeme 4-členná rodina, už sa nevieme dočkať," napísala Romee k fotke, na ktorej jej snúbenec i dcérka Minit chytajú tehotenské bruško. Mladej rodinke gratulujeme! 

- Najčítanejšie -