Presunúť na hlavný obsah

Hollywoodske páry s vekovým rozdielom: Kto si našiel o takmer 20, 30 a 40 rokov mladšiu polovičku?

Zahraničné celebrity

Väčší vekový rozdiel vo vzťahu už dávno nie je čímsi ojedinelým. Aj vo vodách svetového showbiznisu je viacero párov, medzi ktorými je odstup niekoľko desaťročí.

George Clooney & Amal Clooney 

Ak by sme mali spomedzi hollywoodskych dvojíc vybrať jednu z tých najstabilnejších a najšťastnejších, boli by to manželia Clooneyovci. Preslávený herec a úspešná právnička tvoria pár už takmer desaťročie, prvý raz na seba narazili v roku 2013. Hercovi sa Amal páčila od prvého momentu. Okrem jej energie mu imponovala rozdielna profesia, spoločenské vystupovanie a v neposlednom rade inteligencia a rozhľad. 

Všade, kde sa objavia bok po boku, z nich sála symbióza a zamilovanosť. Roky vo vzťahu a ani 17-ročný vekový rozdiel medzi nimi v ich prípade nehrajú žiadnu rolu. Clooney sa netají tým, že k Amal vzhliada od prvého dňa. Od doby, čo ju pozná, neutícha jeho obdiv. Obdivuje jej inteligenciu, rozvahu, kariérnu cestu, zmyselnosť i zmysel pre humor. Amal je žena, ktorá hercovi zmenila pohľad na svet v tom najlepšom zmysle slova. 

Marc Anthony & Nadia Ferreira

Tri dekády delia, no súčasne spájajú Marca Anthonyho a Nadiu Ferreiru. Prominentný spevák a skladateľ má štyri roky po päťdesiatke a rodinu s niekdajšou Miss Universe z Paraguaja - s Nadiou Ferreirou. Svoju lásku odtajnili vlani a tento rok sú už svoji a tiež rodičmi. Po svadbe na sklonku januára sa v lete sa im narodilo bábätko, na ktoré sa obaja nesmierne tešili. 

Mohlo by vás zaujímať: Stretli sa v roku 1997 a odvtedy sú nerozlučný pár: Beckhamovci ako ukážková dvojica napriek tomu, že aj ich poznačili aféry

Vzťah Marca a Nadie síce netrvá dlho, no napreduje rýchlo. Vidno, že v ňom nechýba láska, šťastie, podpora ani vidina spoločnej budúcnosti. "Na úvod, Nadia," povedal Anthony svojej láske na pódiu počas preberania si ceny za najlepší salsa album 2022 na Latin Grammy v Las Vegas. "Ďakujem, že si so mnou, že mi dávaš zo seba to najlepšie a že zo mňa robíš najšťastnejšieho muža," pokračoval spevák. Zdá sa, že v Nadii našiel ženu svojho života.  

H.P. Baxxter & Sara

K 40-ročnému vekovému rozdielu má snáď najviac približuje dvojica H.P. Baxxter alias Scooter a Sara. Frontman spomenutej nemeckej kapely má krátko pred 60-tkou a vzťah s 22-ročnou študentkou. Toto leto trávia na prenádhernom Mykonose, čo neušlo ani paparazzom. Zo vzniknutých momentiek je cítiť radosť aj zamilovanosť. 

Baxxter a Sara majú za sebou niekoľkomesačnú históriu randenia. Interpret sa svojou pôvabnou priateľkou pýši aj na Instagrame. Iskra medzi nimi mala preskočiť okamžite a zdá sa, že tlie dodnes.

Neprehliadnite: Po 30-tich rokoch vzťahu sa vzali znova: Druhá svadba Jamieho Olivera a Jolls bola aj s ich 5 deťmi, pozrite, ako vyrástli

- Najčítanejšie -