Presunúť na hlavný obsah

Najstabilnejšie a najikonickejšie manželstvo Hollywoodu: Ryan Reynolds a Blake Lively majú jednoduchý recept na šťastie

Zahraničné celebrity

Tento pár má naozaj ukážkový vzťah. Sú dôkazom, že aj láska vo veľkom svete Hollywoodu môže byť skutočná a trvácna. Aký je ich recept na to, aby to vo vzťahu aj po rokoch fungovalo?

Väčšina konfliktov vo vzťahoch má svoje korene v nesplnených snoch

Patria bez preháňania medzi najstabilnejší a najspokojnejší pár Hollywoodu. Majú sa radi, prejavujú si aj po rokoch náklonnosť, podporujú sa a pôsobia skutočne idylicky. Navyše vidieť, že vášeň a iskra im ani náhodou nechýba.

Mohlo by vás zaujímať: Raňajky podľa Kylie Jenner: Kombinácia, ktorú si osvojila od svojej mamy zasýti a pomôže držať hladinu cukru v rovnováhe

Dvojica sa prvýkrát stretla pri natáčaní filmu Green Lantern a o rok neskôr sa zosobášili na plantáži v Južnej Karolíne. Sú rodičmi štyroch ratolestí a v auguste oslávia svoje dvanáste výročie ako pár.

Ryan hovorí, že za úspechom manželstva s Blake nie je žiadne veľké tajomstvo, len naozaj pevný základ priateľstva.

"Neberieme sa príliš vážne a sme priatelia. Zamilovať sa je skvelé, ale máte sa radi? To je taká otázka, ktorú si musíte položiť. Vždy sme sa mali radi. Rastieme spolu. Učíme sa jeden od druhého. Takže áno, mám šťastie, že mám kamarátku a milenku v jednom."

V ich vzťahu rozhodne nechýba humor, veľa smiechu a aj zdravého podpichovania. V priebehu rokov dokázali, že sú viac než šťastní, že si zo seba (a svojho manželstva) dokážu robiť srandu.

Pamätáte si na situáciu, keď Ryan orezal manželku zo svojho narodeninového pozdravu, ktorý jej adresoval, a ona mu na oplátku poslala spoločnú fotku, kde namiesto neho bol jeho "rival" Ryan Gosling? Skrátka vidieť, že smiech a zábava sú niečo, čo ich zväzku dáva iskru. 

"Väčšina konfliktov vo vzťahoch má svoje korene v nesplnených snoch. My si vždy vytvoríme priestor, aby ten druhý nasledoval svoje sny. To je nesmierne dôležité."

Neprehliadnite: Súťažila za mužov, aj keď sa cítila ako žena. Otec Kendall a Kylie Jenner otvorene o účasti na olympijských hrách