Presunúť na hlavný obsah

Raňajky podľa Kylie Jenner: Kombinácia, ktorú si osvojila od svojej mamy zasýti a pomôže držať hladinu cukru v rovnováhe

Zahraničné celebrity

Ženy z klanu Kardashian-Jenner sa môžu pochváliť skutočne skvelými figúrami. Kylie najnovšie prezradila, vďaka čomu sa jej darí držať vo forme. Pre niekoho je to možno paradox, no kľúčovú úlohu zohráva zloženie raňajok.

Kombinácia, ktorá podľa nej funguje dokonale

Miliardárka, ikona teenegeriek a najmladšia členka klanu Kardashian-Jenner, Kylie sa rokmi postupne menila. A samozrejme aj jej telo. Keď sa chcela po druhom pôrode dostať do formy, začala sa viac venovať stravovaniu. Pochopila, čo je kľúčové a jej tréner jej vysvetlil, že raňajky sú v dnešnej dobe podceňované, no dokážu pri chudnutí zázraky. Ak sú teda vhodne načasované a majú správne zloženie. Tu sa zase inšpirovala svojou mamou aj jej dlhoročnou rutinou. 

Prečítajte si: Svojím dcéram zaistila budúcnosť kvôli škandálom. Kto je Kris Jenner, matka, ktorá založila slávny klan Kardashian?

"Snažím sa vypiť asi 0,5 litra čerstvo odšťavenej zelerovej šťavy tesne po prebudení, potom počkám 30 minút, kým začnem jesť normálne."

Zeler obsahuje vysoké množstvo vitamínu C a K, ako aj kyseliny listovej, draslíka a štúdie ukazujú, že hrá úlohu v boji a prevencii rakoviny, znižuje zápal, posilňuje kardiovaskulárny systém.

Upokojuje, predchádza depresiám, zmierňuje príznaky migrény a podporuje chudnutie. Navyše pomáha udržiavať hladinu cukru počas dňa v rovnováhe. 

Po 30-minútovom čakaní si Kylie dopraje kávu, do ktorej si pridá kolagén v prášku a kokosové mlieko. Potom nasledujú raňajky.

Neprehliadnite: Kendall Jenner pred 10-timi rokmi a dnes: Tvrdí, že sa zmenila nielen jej vizáž, ale aj osobnosť

Tie sama považuje za nudné, lebo každý deň si dáva to isté. Vyšľahané vajíčka s nakrájaným avokádom, ktoré dvakrát do týždňa doplní kúskom prepečenej slaniny.

Práve táto kombinácia ju zasýti na veľmi dlhý čas a odkedy sa takto stravuje, nemá ani chuť na sladké, čo bolo u nej problémom. Obed väčšinou vynechá, keďže nepociťuje hlad a dá si potom až večeru. Rovnaké zloženie raňajok má aj jej mama, ktorá si tiež túto kombináciu nevie vynachváliť. 

Pravidlá, ktorých sa Kylie drží a odporúča ich každému:

  • Urobte si ráno čas pre seba, než začnete s akoukoľvek prácou
  • Hydratujte telo zvnútra aj zvonka hneď po prebudení
  • Každý deň vypite nalačno 0,5 l zelerovej šťavy
  • Buďte dôslední a cieľavedomí
  • Doprajte si denne vitamínové doplnky
  • Dajte si vyvážené plnohodnotné raňajky v časom okne medzi 6.00-8:00

- Najčítanejšie -