Presunúť na hlavný obsah

VIDEO make-up transformácie, ktorým Kim Kardashian šokovala svojich fanúšikov po tom, čo prehrala stávku s dcérou

Zahraničné celebrity

Kim Kardashian vie, ako prekvapiť. Naposledy to dokázala vďaka TikTok videu, ktoré sa okamžite stalo hitom. Nebyť jej dcéry, takúto premenu by s najväčšou pravdepodobnosťou nepodstúpila.

"Toto je posledná vec, ktorú som si myslel, že Kim Kardashian urobí na TikTok." Tak znejú slová jedného z fanúšikov najvýraznejšej Kardashianky, ktorá je mamou štyroch detí. Patria k videu, ktoré Kim natočila po tom, ako prehrala stávku so svojou deväťročnou dcérou North. "Ja tiež! No prehraté stávky, ktoré mám s North, sú neskutočné," odvetila celebritná mama.  

Kim na TikTok účet, ktorý zdieľa so spomínanou North, zavesila video nečakanej make-up premeny. Nečakanej preto, lebo ide o úplne iný štýl líčenia, než sme u nej zvyknutí. 

Prečítajte si: Make-up trendy na rok 2023: Bude sa nosiť to, čo ženám pristane najviac

Namiesto precízneho kontúrovania s efektom užšej tváre a plnších pier zvolila silnú vrstvu make-upu a ultra svetlého korektora. Ten si popri okázalom žuvaní žuvačky naniesla pod oči i na pery, extravaganciu podčiarkla hrubým čiernym obočím a umelými riasami. Čerešničkou na torte bol už len jej strapatý drdol. Prečo takýto look? Odpoveď je jednoduchá, zapojila sa do trendu !British Chav" s virálnou piesňou "M to the B" od Millie Bracewell.

 

"British Chav" vo voľnom preklade možno chápať ako neslušnú osobu, ktorá má veľmi okázalé až detinské spôsoby. Tiež si myslíte, že Kim sa tejto role zhostila perfektne? 

Páči sa vám make-up premena Kim na "British chav"?

spolu hlasovalo 59 ľudí

Áno
8
Nie
51

Prečítajte siPriezvisko Hadid je v modelingu fenomén: Bella je dnes žiadanejšia než jej sestra Gigi, pre ktorej úspechy kedysi trpela

Video sa stalo hitom, dosiaľ má už viac ako 43 miliónov prehratí. Všetky beauty produkty, po ktorých Kim siahla, boli od značky Kylie Cosmetics. Za ňou stojí ďalšia členka klanu Kardashian - Kylie Jenner

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe