Presunúť na hlavný obsah

Najbohatšie deti svetového showbiznisu: Tieto sa narodili skutočne v zlatej kolíske

Zahraničné celebrity

Od útleho detstva vyrastajú v tom najlepšom. Majú všetko na čo si spomenú a mnohé z nich sa stali celebritam ešte skôr ako boli na svete. Kto sú najbohatšie deti showbiznisu?


Blue Ivy Carter

Mala len dva dni, keď bola vyhlásená za najslávnejšie a najobľúbenejšie dieťa svetového showbiznisu. Dcéra Beyoncé a Jay-Z, Blue Ivy Carter si získala okolie okamžite. Dokonca, keď sa narodila, rodičia si nechali na jej meno aplikovať ochrannú známku. Chceli si tak zabezpečiť aby sa takto volala jediná osoba na svete.

Prečítajte siStyling podľa farebnej typológie: Zistite, či ste jarný, letný, jesenný alebo zimný typ

Od narodenia sa pohybuje vo svetle reflektorov, nosí kúsky svetových návrhárov a svoju prvú Chanel - ku dostala, keď mala po roka. Je najmladšou držiteľkou ceny Grammy za najlepšie hudobné video. Vďaka tomu sa dostala aj do Guinessovej knihy rekordov. 

Stormi Webster

Dcéra Kylie Jenner a Travisa Scotta vyzerá ako úplná mini kópia svojej mamy. Dievčatko z klanu Kardashian - Jenner sa stalo hneď ako prišlo na svet módnou ikonou. Jej outfit takmer vždy tvorí Dior, Prada a Lous Vuitton. Obľúbené značky Kylie, musí prirodzene nosiť aj Stormi. Dokonca s dcérou Beyoncé majú rovnakého stylistu.

Lieta s rodičmi výlučne private jetmi a jej mama si potrpí nielen na výzor svojej ratolesti, ale aj na to, aby mala dokonalú pleť aj vlasy. Preto má aj osobného kaderníka a kozmetičku.

North West

Najstaršia dcéra Kim Kardashian a Kanye Westa má prevziať módne značky, ktoré vytvorili jej rodičia a do tohto biznis fashion sveta bola vtiahnutá hneď ako to išlo. Už dnes jej mama odovzdáva informácie a snaží aby North West pochopila súvislosti. A to má len deväť. Svojej mame tiež robí spoločnosť takmer na každej veľkej prehliadke, kde sa sama stáva vždy stredobodom pozornosti.

Na vlastnom účte má už dnes milióny a sama si to uvedomuje. S Kim nakupuje výlučne dizajnérske kúsky a dokonca majú spoločnú stylistku. 

Prince George

Ako najstarší z najmladšej generácie british royals je médiami najviac sledovaný. Okamžite sa stal miláčikom Británie, presne tak ako kedysi jeho otec. V poradí druhý následník trónu je zároveň úplne zabezpečený po finančnej stránke do konca života. A jeho budúce deti takisto.

Prečítajte siJennifer Aniston je stelesnená módna inšpirácia: Tu je malá prehliadka jej TOP red carpets outfitov

Narozdiel od hollywoodskych detí, ktoré sa narodili v zlatej kolíske, rodičia princa Georga sa snažia o to, aby mal aj spolu so svojimi súrodencami normálne detstvo. Vrámci toho, čo protokol povoľuje samozrejme.