Presunúť na hlavný obsah

Milióny mužov by im zniesli modré z neba, tí vlastní ich podviedli: Tieto svetoznáme krásky zranila partnerova nevera

Zahraničné celebrity

Neverní sú muži i ženy, no v týchto prípadoch šla nevera zo strany drsnejšieho pohlavia. Títo muži zahli svojim partnerkám, pre ktoré by iní "vraždili". Patria totiž medzi najkrajšie ženy svetového showbiznisu.

Sú úspešné, nezávislé a celosvetovo obdivované (nielen pre svoj zovňajšok). Napriek tomu sa v partnerskom živote stretli s neverou. Niektorým ženám Hollywoodu partnerov prešľap pochoval manželstvo, iné sa cez neho preniesli. O ktorých kráskach je reč?

Emily Ratajkowski

Topmodelke a herečke v jednej osobe - Emily Ratajkowski - nevera pochovala manželstvo. To netrvalo viac, než štyri roky. Jednu z najkrajších žien planéty podviedol už exmanžel po príchode spoločného bábätka. 

Synček Emily Ratajkowski a Sebastiana Bear-McClarda mal rok, keď elitná modelka v reakcii na partnerovu neveru požiadala o rozvod. Len čo sa celý škandál prevalil, o filmovom producentovi Bear-McClardovi sa začali šíriť informácie, podľa ktorých bol chronický sukničkár. 

Ratajkowski sa v čase pretrasu stiahla do úzadia a všetku svoju pozornosť sústredila na syna, ktorému sa naďalej snažila byť dobrou mamou. Po niekoľkých mesiacoch bola opäť pripravená randiť. Spoznala viacero mužov, no ako ten pravý sa napokon ukázal spevák Harry Styles. Supermodelka a interpret tvoria pár niekoľko mesiacov.

"Pomyslela som si, že je naozaj úžasný," povedala o Harrym Emily s tým, že v ich vzťahu vidí perspektívu. 

Natalie Portman

Nevera sa vplietla aj do dlhoročného manželstva oscarovej herečky Natalie Portman a baletného choreografa Benjamina Millepieda. Dvojica sa spoznala počas natáčania snímky Čierna labuť v roku 2009. O tri roky nato sa brali už ako rodičia ročného dieťaťa. Po svadbe priviedli na svet svojho druhého potomka. 

Herečka a tanečník boli dlhé roky vnímaní ako ukážkový manželský pár, bok po boku pôsobili skutočne šťastne. Inak to už bolo tesne pred desiatym výročím svadby, kedy sa ocitli v kríze. Podľa medializovaných informácií žili istú dobu aj oddelene

Aj Portman, aj Millepied sa snažili cez krízu v manželstve preniesť, keďže spolu vychovávajú dve krásne deti. A keď sa už zdalo, že sú na dobrej ceste, prišla im do cesty nevera. Hviezdny choreograf podviedol svoju manželku a matku dvoch detí so známou aktivistkou, ktorá je od neho o dvadsať rokov mladšia. Je teda otázne, či ich vzťah vydrží aj túto ranu…

"(Benjamin Millepied) Robí všetko, čo môže, aby mu Natalie odpustila a udržala ich rodinu pohromade," uviedol zdroj magazínu People.

Victoria Beckham

Ak je nejaký slávny pár synonymom stability, tak sú to manželia Beckhamovci. Bývalý športovec a niekdajšia členky dievčenskej kapely Spice Girls tvoria nerozlučnú dvojicu od roku 1997. V priebehu necelých troch dekád si toho preskákali veľa a neobišli ich ani ťažké obdobia. Jedno z nich zapríčinila Beckhamova nevera

Mohlo by vás zaujímať: Raz neverník, navždy neverník: Pravda alebo by ste mali podľa odborníka zostávať vo vzťahu, kde bol jeden neverný?

Tá vyplávala na povrch pre piatym výročím svadby. Bývalý futbalista ju pod nátlakom médií potvrdil a špekulovalo sa, či ju jeho manželstvo s Victoriou ustojí. Bol rok 2004 a v tom čase už Beckhamovci vychovávali svoje dve deti. 

Victoria bola síce zdrvená, no nedopustila, aby manželovo "zahnutie" zruinovalo ich niekoľkoročný vzťah, manželstvo ani rodinu. Dnes pôsobia ako veľmi harmonický pár, zdá sa, že krivda z minulosti ich ako pár ešte viac stmelila. 

Beyoncé

Ďalším párom, ktorý ustál neveru zo strany muža, sú Beyoncé a Jay-Z. "Najťažšou vecou je vidieť bolesť na tvári niekoho, komu ste ju spôsobili a následne tomu čeliť." Tak zneli raperove slová v jednom z rozhovorov, ktoré poskytol krátko po tom, ako sa priznal, že Beyoncé podviedol. Súčasne dodal, že všetko oľutoval.

Neprehliadnite: Manželstvo Catherine Zeta-Jones a Michaela Douglasa trvá 22 rokov: Herečka kedysi neverila, že spolu ostanú tak dlho

Hviezdna speváčka sa netajila tým, že manželova nevera ju hlboko zranila a že uvažovala o rozvode. Napokon sa rozhodla ísť cestou prijatia, spolu s partnerom vyhľadali odbornú pomoc v podobe párovej terapie. Tá im nepochybne pomohla, v harmonickom manželskom zväzku sú dodnes. Rovnako ako Beckhamovci, aj oni si povedali, že jeden prešľap ich nerozdelí ani ako partnerov, ani ako rodičov.