Presunúť na hlavný obsah

William a Kate oslávia 12. výročie svadby: Hoci reprezentujú kráľovskú rodinu, v ich vzťahu nechýba doberanie a humor

Zahraničné celebrity

Pomaly, ale isto sa blíži dvanáste výročie sobáša princa a princeznej z Walesu. Počas týchto spoločných rokov si William a Kate prešli mnohými situáciami a zmenami, no to, čo ostalo nemenné, je kvalita ich vzťahu. Na tej majú okrem iného zásluhu aj spoločné zábavné okamihy. Jeden z nich je zachytený vo videu nižšie.

Princ William a princezná Kate majú ako trojnásobní rodičia viacero dátumov v kalendári, ktoré sú pre nich výnimočné a ktoré oslavujú. Jedným z týchto významných dátumov je 29. apríl. Práve v tento deň si povedali svoje veľké "áno", výmenou manželských sľubov spečatili svoju lásku z univerzity a následne sa vydali na spoločnú cestu životom ako kráľovský pár

Túto jar tak budú William a Kate oslavovať 12. výročie svadby. Sú príkladom stability, oddanosti, dôvery a v neposlednom rade pravej lásky. Puto medzi nimi sa rokmi len prehlbuje, rovnako priateľstvo. Samotný princ v jednom z rozhovorov poznamenal, že priateľstvo bolo a je jedným z nosných prvkom ich vzťahu. 

"Keď som prvýkrát stretol Kate, vedel som, že je na nej niečo veľmi špeciálne. Vedel som, že je to niečo, čo by som chcel preskúmať. Skončilo sa to tak, že sme sa na chvíľu stali priateľmi. Bol to dobrý základ. Pretože teraz vo všeobecnosti verím, že byť si priateľmi je veľká výhoda," prezradil William, ktorého citoval magazín Glamour. 

Prečítajte si: Couple goals: Známe slovenské páry, ktoré sú spolu cez desať rokov a stále pôsobia ako na začiatku vzťahu

Ono priateľstvo pri pohľade na dvojicu skutočne cítiť. Krásnym príkladom bola vlaňajšia spoločná cesta páru po niekoľkých krajinách Karibiku. Počas tejto oficiálnej kráľovskej cesty navštívili aj Bahamy, na ktorých mali príležitosť od miestneho predajcu ochutnať morské plody. Len čo však predajca ponúkol princa, William zdvorilo odmietol slovami: "Nie, ďakujem."

Po jeho boku ale stále Kate, ktorá neváhala ani sekundu a tamojšie jedlo s radosťou ochutnala. A neodolala si zavtipkovať ani na adresu manžela. "Som trochu dobrodružnejšia než William. Je to okej," povedala princezná a vzápätí sa zasmiala, čo už sa k nej pridal i William. Video sa stalo virálnym a ľudia si doberanie Kate hneď zamilovali. "Je taká zábavná, ako s ním drzo žartuje," napísal v komentároch na sieti TikTok jeden z užívateľov.

 

Nie je to však len priateľstvo, humor a doberanie, čo robí z Williama a Kate silný pár. Okrem úprimnej a vzájomnej lásky k sebe prechovávajú rešpekt a dôveru, držia spolu ako tím aj vo chvíľach, ktoré zďaleka nie sú jednoduché, pričom nezabúdajú na fakt, že na vzťahu je potrebné pracovať.   

Prečítajte si: Tieto princezné sa stávajú vzorom pre ďalšie generácie: Nosia konfekciu a nakupujú v bežných obchodoch

- Najčítanejšie -