Presunúť na hlavný obsah

Najšťastnejší deň v apríli podľa znamenia: Zapamätajte si tento dátum a nebojte sa urobiť zmenu vo vašom živote

Zábava

Jeden dátum, ktorý znamená predzvesť niečoho nového. Ktorý deň v apríli bude pre vás ten prelomový, prezradí znamenie, v ktorom ste sa narodili.

Baran
(21. marec – 19. apríl)

Najšťastnejší deň: štvrtok 13. apríl

Aj keď vaše vnútro v posledné dni bojovalo so všetkým možným, teraz je ten správny čas nasmerovať svoje ja do nových výziev, najmä v oblasti kariéry. Čaká vás príležitosť, aká sa neodmieta a hviezdy sú vám naklonené v tom plniť si svoje sny, o akých ste doteraz možno ani nepremýšľali.

Čítajte tiež: Fáza mesiaca, v ktorej ste sa narodili: Zistite podľa dátumu narodenia, kto vám je v láske súdený

Býk
(20. apríl – 20. máj)

Najšťastnejší deň: štvrtok 13. apríl

V tieto dni odhalíte všetku faloš, ktorá sa okolo vás točila a uvedomíte si realitu. Vytvorte si nový priestor vo vašom živote a opustite zaužívané stereotypy. Musíte si začať veriť v tom, že vás čaká niečo nové, lepšie a nebáť sa vykročiť zo svojho tieňa. To, čo sa najskôr javí ako nepohodlné, môže v skutočnosti znamenať niečo ešte lepšie. 

Blíženci
(21. máj – 20. jún)

Najšťastnejší deň: piatok 14. apríl

Najviac sa vám bude dariť v kariérnej oblasti, v ktorej budete predstavovať silu vodcovstva a jednoty. Je to ideálny čas na dosahovanie cieľov, ktorým budete rozumieť viac ako kedykoľvek predtým. Dobré správy sú na ceste a čoskoro to prinesie zaslúžené ovocie. 

Rak
(21. jún – 22. júl)

Najšťastnejší deň: pondelok 24. apríl

Koniec apríla veští odvahu začať pracovať na svojich snoch, ktoré ste doteraz odkladali na úkor iných. Je čas sa venovať sám sebe a premeniť svoje túžby na realitu. To, v čom ste najlepší, si nenechávajte pre seba, ale vykričte to do sveta. Pomaly a s pokorou. Teraz je na to správny čas.

Lev
(23. júla – 22. august)

Najšťastnejší deň: štvrtok 20. apríl

Každý koniec je nový začiatok. Niekedy však risk a chopenie sa nových zážitkov znamená posun vpred. Teraz nie je priestor na strach. Všetko, kde sa nachádzate, má ideálne podmienky na to, aby ste mohli rásť a získať si tak ešte väčší spoločenský status a uznanie.

Panna
(23. august – 22. september)

Najšťastnejší deň: pondelok 3. apríl

Aj keď ste voči ľuďom niekedy nedôverčivý, občas je fajn veriť svojmu okoliu, oslobodí vás to predovšetkým od predsudkov a zbytočného strachu, ktorý vás môže brzdiť. Ak chcete niečo vo svojom živote zmeniť, musíte pre to niečo urobiť. Začiatok apríla je na to najvhodnejší čas. Budete prekvapený, kam vás to vo vzťahoch zaveje.

Váhy
(23. september – 22. október)

Najšťastnejší deň: utorok 11. apríl

Ak môžete niečo ľutovať, tak len to, že nič neurobíte. Láska, financie a nehnuteľnosti. To sú oblasti, v ktorých ste upadli do stereotypu. Je čas odraziť sa z mostíka a ísť si za príležitosťami. Už tento rok vás čaká zmena k lepšiemu. 

Škorpión
(23. október – 21. november)

Najšťastnejší deň: štvrtok 27. apríl

Uistite sa, že pochybnosti necháte bokom a nebudete sa vracať k starým záležitostiam. Ak sa chcete posunúť vpred, je čas začať konať podľa vlastného uváženia. Iba vaše vlastné konanie vás privedie k vytúženému cieľu.

Strelec
(22. november – 21. december)

Najšťastnejší deň: štvrtok 20. apríl

Opustite svoje staré ja, ktoré je v mnohých veciach konzervatívne a skúste sa otvoriť svetu. Je čas začať žiť naplno. Otvorte novú kapitolu svojho života tak, že do nej vstúpite viac sebavedomejší a šťastnejší. Uvidíte, ako sa vám ihneď zmení život.

Neprehliadnite: Tieto znamenia nie sú vôbec kompatibilné: Nebude im to klapať vo vzťahu ani v priateľskej rovine

Kozorožec
(22. december – 19. január)

Najšťastnejší deň: štvrtok 6. apríl

Profesionálna dráha, akú si v posledné mesiace idete, z vás urobí človeka s uznaním. Využite túto príležitosť, aby ste si užili svoj úspech a znovu sa zaviazali k ešte väčšiemu rastu. To, na čom ste pomaly pracovali, naberie rýchly spád a otvorí vám dvere do novej sféry.

Vodnár
(20. január – 18. február)

Najšťastnejší deň: štvrtok 6. apríl

Šťastie a expandovanie. Využite v tomto čase novú príležitosť, ktorá vás privedie k väčšej rovnováhe a radosti vo vašom živote. Nová chuť do života vás privedie k novým, doposiaľ neobjaveným momentom.

Ryby
(19. február – 20. marec)

Najšťastnejší deň: štvrtok 20. apríl

Sústreďte sa na to, kto a na čom vám záleží, čo vás ovplyvní pozitívne - váš život, aj vaše financie. Každý vidí len úspech, ale nie cestu, akú ste museli prejsť k tomuto cieľu. 

- Najčítanejšie -