Presunúť na hlavný obsah

FOTO z natáčania 6. série The Crown: Herci Williama a Kate svojou podobou vyrážajú dych, tvorcovia však riskovali

Zahraničné celebrity

Úspešná The Crown (Koruna) sa vracia v šiestej sérii, ktorá sa bude sústrediť predovšetkým na Williama a Kate. Herecké obsadenie je vernou kópiou najobľúbenejšieho kráľovského páru.

V Británii sa už pracuje šiestej sérii Koruny (The Crown). Komplexná a strhujúca dráma spadajúca pod Netflix mapuje životy členov britskej monarchie na základe fikcie. Retrospektívne sme tak videli nástup Alžbety II. na trón, jej vládnutie, manželský život i obdobie materstva. Rovnako bol zachytený  milostný trojuholník medzi terajším kráľom Karolom III., Camillou a princeznou Dianou.  

Šiesta séria bude zasvätená najmä princovi Williamovi, synovi Lady Di, a jeho manželke Kate Middleton, ktorá aktuálne nesie titul ako kedysi Lady Diana - princezná z Walesu. Tvorcovia The Crown nás teda prenesú do obdobia okolo roku 2000, kedy sa William a Kate prvý raz stretli na pôde škótskej univerzity St. Andrews, vrátane tragického roku 1997.  

Už dnes môžeme povedať, že na podobizni členov monarchie si dali veľmi záležať. Do úloh Williama a Kate totiž obsadili hercov, ktorí sa na princa a princeznú mimoriadne podobajú. Kate Middleton stvárňuje Meg Bellamy, pričom v úlohe prica sa ukážu hneď dvaja herci.

Prvý - Rufus Kampa - stvárni Williama ako 15-ročného chlapca, ktorý sa snaží vyrovnať s matkinou smrťou. Druhý - Ed McVey - zasa vykreslí roky, kedy sa ako mladík stretol s Kate, budúcou vojvodkyňou z Cambridge

Prečítajte si: Princezná Kate je známa svojím vyberaným vkusom, pravidelne nosí aj náušnice za pár eur: Ukrývajú nádherne posolstvo

Ako teda vyzerajú herci stvárňujúci najobľúbenejší kráľovský pár? Prezrite si prvotné fotky z natáčania. Tvorcovia The Crown riskovali tým, že rolu Kate dali spomenutej Meg Bellamy. Hoci sa veľmi podobá na Middleton, no pravdou je, že nemá predošlé skúsenosti s natáčaním. Úlohu získala po absolvovaní herectva. "Urobím všetko pre to, aby som Kate svojou rolou vzdala hold," prisľúbila Meg vo svojom príspevku na Instagrame. 

Kedy sa šiesta séria objaví na Netflixe, je zatiaľ neznáme. Mohla by prísť rok od odvysielania 5. série, teda v závere tohto roka. 

Prečítajte si: Kate Middleton má o budúcnosti svojich detí jasnú predstavu: Takto vidí svoje ratolesti

Tešíte sa na šiestu sériu The Crown?

spolu hlasovalo 203 ľudí

Áno
181
Nie
22

- Najčítanejšie -