Presunúť na hlavný obsah

Dcéra Salmy Hayek zažiarila v šatách, ktoré mala herečka oblečené v 90. rokoch: Nikdy nevyšli a ani nevyjdú z módy

Zahraničné celebrity

Sú kúsky, ktoré nepodliehajú trendom ani nánosom času. A jedným z nich sú šaty, v ktorých sa dcéra Salmy Hayek ukázala na červenom koberci 26 rokov po tom, ako v nich mala premiéru jej mama.

Hollywoodska herečka Salma Hayek je od roku 2009 vydatá za francúzskeho podnikateľa Francoisa-Henriho Pinaulta. Vzali sa už ako rodičia dvojročného dievčaťa. Ich dcéra Valentina Paloma Pinault pred pár mesiacmi oslávila 15. narodeniny. Vyrástla z nej pôvabná slečna, ktorá svojou krásou zatieňuje i svoju obdivovanú mamu. 

Bok po boku stáli Salma a Valentina na 95. ročníku odovzdávania cien Akadémie (Academy Awards). Kým mexická herečka zažiarila v metalických medených šatách, ktoré zvýrazňovali jej postavu bohyne, Valentina vedľa nej ohúrila v generačnom kúsku. 

Salmina dcéra mala oblečené červené šaty, v ktorých mala Hayek premiéru jedenásť rokov predtým, než porodila Valentinu. Navrhol ich Isaac Mizrahi a s určitosťou o nich môžeme povedať, že ide o kúsok s prívlastkom "nadčasový".

Kráľovská červená farba, dĺžka po zem, nariasená sukňa, korzetový vršok s jemným lemom… strih a použité materiály skrátka nikdy nevyjdú z módy. Samotná Salma si túto ikonickú červenú róbu vzala v roku 1997 pri príležitosti charitatívneho podujatia Fire & Ice Ball.

Prečítajte si: Kráľovná monochromatických outfitov Anne Hathaway: V jednoduchosti je ukrytá najväčšia krása

"Tieto nádherné šaty Isaaca Mizrahiho pre Valentinu sme vytiahli z archívu Salmy," uviedla herečkina stylistka Rebecca Corbin-Murray v príspevku na Instagrame. 

Valentina svoju mamu už viackrát sprevádzala po červenom koberci, v minulosti spolu dokonca nafotili titulku mexického čísla Vogue. Fotografia perfektne potvrdzuje staré známe príslovie: Akoby jej z oka vypadla!

Prečítajte si: Glitter dress: Slávne krásky ako inšpirácia na výnimočný look, v ktorom doslova zažiarite

- Najčítanejšie -