Presunúť na hlavný obsah

FOTO z natáčania druhej série And Just Like That: Carrie obhájila svoj titul kráľovnej štýlu, ochutnávka jej seriálových outfitov

Zahraničné celebrity

Ak milujete legendárny seriál Sex v meste, istotne ste počuli o jeho pokračovaní s názvom And Just Like That (Ako to bolo ďalej). Hlavné hrdinky a nerozlučné priateľky v tejto odnoži žijú svoje životy po 50-tke a ako sme zvyknutí, najmä seriálová Carrie v každom dieli predvádza originálny styling i dizajnové kúsky. Pozrite si spolu s nami pár jej outfitov, ktoré sa objavia v pripravovanej druhej sérii.

seriály, ktoré sa síce natočili pred dekádami a videli sme ich nespočetne veľa ráz, stále si ich s chuťou pozrieme znovu. Presne taký je aj Sex v meste. Jeho prvá séria vyšla v roku 1998 a posledná - šiesta - o šesť rokov neskôr. Po niekoľkoročnej odmlke prišlo pokračovanie s názvom And Just Like That - v preklade - Ako to bolo ďalej. 

Hlavné hrdinky a dôverné priateľky Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), Miranda Hobbes (Cynthia Nixon) a Charlotte York (Kristin Davis) v seriáli žijú svoje životy po 50-tke, ktoré sa, samozrejme, znova komplikujú. Čo však zostáva bez zmeny, je ich zmysel pre módu a štýl. 

Aj And Just Like That oslavuje módu a krásu ženy. Najväčšia seriálová ikona Carrie Bradshaw zo svojho slávneho šatníka vyťahuje dobové kúsky, ktoré ako vždy perfektne kombinuje. V druhej sérii And Just Like That, ktorá sa ešte pripravuje, vyjdu na scénu aj Carrine svadobné šaty od Vivienne Westwood.

"V kľúčovým momentoch sa obľúbeným kúskom z archívu snažíme vrátiť život, chceme im vzdať hold," prezradila kostýmová návrhárka Molly Rogers.

Z natáčania druhej série And Just Like That v uliciach New Yorku uzrelo svetlo sveta už niekoľko záberov. Fotky len dokazujú, že obľúbená novinárka si aj po 50-tke drží titul kráľovnej štýlu. Veď posúďte sami!