Presunúť na hlavný obsah

Poznáme najkrajšie svadobné trendy pre rok 2023: Romantické nevesty aj nedbalá elegancia

Móda

Svadobné trendy na rok 2023 hlásajú jedno - jemnosť a elegancia budú viesť prím. Keď chcete počas veľkého dňa naozaj zažiariť, inšpirujte sa šatami, v ktorých budete ako bohyňa!

Renomovaní a poprední svadobní dizajnéri predstavili najväčšie trendy na rok 2023. Róby s klasickou estetikou, zmiešanou s nádychom modernosti a individuality. Šaty v áčkovej línii dostali vylepšenie a obsahovujú vrstvy luxusného tylu, zatiaľ čo tradičné kúsky bez ramienok boli remixované a vyrobené so zrkadlovým zdobením a latexom.

Zmyselná elegancia

Od zložito navrhnutých korzetov až po siluety, ktoré obopínajú telo. Táto sezóna efektívne a vkusne predvedie, čo to znamená byť zmyselná nevesta.

Inšpirujte sa: Jesenné šaty na 5 spôsobov: Hodváb, vlna, ale aj šifónové variácie, pozrite sa, po čom v tomto období siahnuť

Mnohé značky stavili na šaty, ktoré sú rovnako sexy bez väčšej námahy, vrámci dizajnu, avšak klasicky chic. Skrátka toto je niečo, pre ženy milujúce prirodzenosť, eleganciu a absolútnu čistotu.

Čipkové tajomstvá zo 70. rokov

Nech už je váš svadobný štýl akýkoľvek, na jedno pamätajte. V tomto čase by ste sa mali cítiť krásna najmä vy. Použitie jemnej, ručne vyšívanej čipky a tylu je ničím, na čo sa rozhodne oplatí staviť.

Základ zo 70. rokov, rozšírenie v oblasti pod pásom, nazberané rukávy sú tu už desaťročia. A hoci nikdy úplne nezmizli zo sveta svadobnej módy, v roku 2023 sa bude práve daný strih tešiť mimoriadnej popularite. 

Hravosť a zvýraznenie detailov

Nielen, že tieto šaty urobia pozoruhodný svadobný okamih z  momentu, kedy sa nevesta objaví pred ostatnými, ale umožňujú  tiež to, aby si na svoj veľký deň vzala viac doplnkov. Pokojne môžete siahnuť po výraznejšom náhrdelníku, či náušniciach. Nebojte sa experimentovať.

Inšpirujte sa: Beauty adventné kalendáre na rok 2022, ktoré vás zavedú do rozprávky: Odkryte jedno tajomstvo za druhým

Pokiaľ máte jednoduchý základ, ten si to priam žiada. Vrámci farieb, tento rok bude síce dominovať čisto biela, ale veľkej popularite sa bude tešiť aj nebesky modrá. To sme tu veru dávno nemali. Aj keď treba uznať, že na to musíte mať vhodný typ pokožky a odtieň vlasov.