Presunúť na hlavný obsah

Párty šaty na večierok: Vyrazte večer do mesta v krátkych mini, ktoré budú vždy najviac sexi

Móda

Čierne mini šaty patria medzi najsexi šaty naprieč sezónami. Vždy obstoja v čase a na ženách vyzerajú najlepšie. Ak však nechcete mať odhalené nohy, máme pre vás variácie šiat a overalov s hlbokým výstrihom.

Overal, ktorý pôsobí ako šaty. Asymetrický strih kopírujúci postavu je veľmi sexi. Nadčasová klasika, ktorá obstojí v konkurencii neustále meniacich sa trendov a žena v nich vždy vyzerá veľmi štýlovo a sexi. Inšpirujte sa šatami, v ktorých môžete vyraziť do mesta a nemusíte stáť hodiny pred šatníkom s dilemou, čo si večer obliecť. 

Inšpirujte sa: Jemné farby a parížsky šarm: Vďaka týmto kúskom dosiahnete maximálnu ženskosť

Šaty v štýle Brigitte Bardot

Čierne mini šaty, ktoré sú mierne do A, ku ktorým môžete zvoliť čierne rukavičky. Tie sú aktuálne veľkým hitom a ženy ich nosia nielen k róbam, ale aj ku krátkym šatám či nohavicovému kostýmu. Sandále na platforme aj naďalej zostávajú jedným z kľúčových trendov. 

Vinylové minišaty na jedno rameno

Vinyl v čiernej je momentálne všade. Asymetrické mini šaty na jedno rameno sú nadčasové a sexi. Nič viac netreba, nakoľko vinyl je sám o sebe dosť výrazný. Lesklý materiál vám dodá na atraktivite a zvodnosti. Na večierok ako stvorené, cez deň sa tomuto typu šiat však vyhýbajte. 

Hlboký výstrih po pás

Ak sa rozhodnete pre dlhšie šaty, veľmi ženské sú tie z tenšieho materiálu, ktoré kopírujú vašu postavu. Hlboký výstrih po pás je pre tie odvážnejšie. Krásne vyniknú na ženách s menším poprsím, tie s väčším by sa tomuto strihu mali skôr vyhnúť. 

Neprehliadnite: Šaty, ktoré budú na jar hitom: Ľan, viskóza, sorona a bavlna zamerajte sa nielen na strihy, ale aj materiály

- Najčítanejšie -