Presunúť na hlavný obsah

Angelina Jolie prešla rokmi obrovským prerodom: Tieto vzťahy formovali a menili jej osobnosť od základov

Zahraničné celebrity

Vždy očarujúca, oslnivá, s veľkou dávkou sexappealu a charizmy. Angelina Jolie patrí medzi najúspešnejšie a najkrajšie hollywoodske herečky, no napriek tomu v láske nikdy veľké šťastie nemala. Ktoré vzťahy formovali jej osobnosť?

Za každý vzťah je vďačná, lebo z nej urobil človeka, akým je

Napriek tomu, že je známa herečka, filmárka a filantropka Angelina Jolie okúzľujúca, láskavá, nežná, úspešná, má veľké srdce a v neposlednom rade je skvelá mama, na mužov veru veľké šťastie nemala. Avšak aj svoje neúspešné vzťahy považuje za cestu, ktorou si musela prejsť a každý ju vraj niekam posunul. 

Bola manželkou herca Jonnyho Lee Millera. Jej druhým manželom bol Billy Bob Thornton, filmový herec a režisér a s hercom Bradom Pittom má tri biologické deti: Shiloh, Knox a Vivienne. Práve ich vzťah patril medzi mimoriadne búrlivý.

Prešli od obrovskej lásky k nenávisti. Nechýbali vyhrážky, obviňovanie, slzy aj náročný rozvod pre všetky strany. Hoci ich puto pôsobilo roky idylicky, nebolo to tak. Za veľkú krízu sa považuje obdobie Angeliny, ktorá upadla do depresie. Ako v tom čase uviedol samotný Brad, toto  bolo preňho veľmi zničujúce a uvažoval o rozchode.

"Moja žena ochorela. Bola stále nervózna kvôli práci, osobným problémom, kvôli chybám a prehrám, kvôli starostiam s deťmi. Neustále plakala, bola veľmi chudá a nešťastná. Stratil som nádej a tušil som, že sa čoskoro rozvedieme... a potom som začal konať. Venoval som jej pozornosť, prekvapoval som ju, začal som ju zahŕňať kvetinami, bozkami a komplimentmi. Stala sa centrom môjho diania a nebudete veriť, no rozkvitla. Vtedy som pochopil, že žena je obrazom svojho muža."

Prečítajte si: Brooklyn Beckham priznal oficiálne zásnuby. Krásna Nicole však nie je jediná, toto sú ďalšie ženy, ktorým navliekol prsteň

Ani toto však hviezdne manželstvo nedokázalo napokon zachrániť. Na verejnosť vyšli správy o tom, že Brad mal veľmi blízko k alkoholu, čo sám potvrdil.

"Pil som veľmi veľa... Naozaj by som sa v tom období totiž kľudne mohol spiť pod obraz boží. S vodkou mi to šlo, bol som v tom dobrý," prezradil pre magazín GQ.

"Odišla som od neho pre dobro rodiny a blaho svojich detí. Bolo to správne rozhodnutie," priznala Angelina pre magazín Vogue. 

Pritom sama vzťahy s mužmi, ktorí formovali jej život považuje za kľúčové. Jonny jej pomohol objaviť vnútorné JA a spojenie so sebou, Billy ju vraj naučil sebaláske a pri Bradovi zažila pocit osudovosti. Sama však povedala v niekoľkých rozhovoroch, že všetko sa deje pre niečo a presne tak sa nastavila.

"Aj keď vo vzťahoch som veľké šťastie nemala, pochopila som, že deti sú mojim poslaním. To čo sa mi stalo ma formovalo a vďaka tomu, som to dnes ja. Rozhodla som sa však robiť všetko preto, aby som pomáhala tým najslabším. A tým, že mám výhodu v tom, že ma ľudia poznajú, robí sa mi to o niečo ľahšie. Deti sú jednoducho môj život."

Neprehliadnite: Preslávil ju vzťah? Bývalá priateľka Brooklyna Beckhama žnie jeden úspech za druhým

- Najčítanejšie -