Presunúť na hlavný obsah

Harper Beckham je mimi kópiou svojej štýlovej mamy: Malá fashionistka má predispozíciu nasledovať Victoriine šľapaje

Zahraničné celebrity

David a Victoria Beckhamovci sú hrdými rodičmi štyroch detí, ako posledné sa im narodilo dievča - Harper. Dnes má Harper jedenásť rokov a čoraz viac vidno, že ju zaujíma móda. Niekedy sa až zdá, akoby sme sa pozerali na mini kópiu slávnej návrhárky Victorie Beckham.

Victoria Beckham (a jej rovnomenná značka) má vo svete módy vybudované silné meno. Jej londýnsky ateliér už cez desať rokov prináša ženám moderné a súčasne sofistikované kolekcie, ktoré vynikajú svojou prepracovanosťou. 

Victoriu, ktorá sa preslávila ako speváčka niekdajšej v dievčenskej skupine Spice Girls, to vždy ťahalo k móde a za touto túžbou si aj šla. Jej začiatky boli skôr opatrné, než smelé. Najprv experimentovala, objavovala, postupe opúšťala svoj "dievčenský imidž" a vo výsledku sa z nej stala sebavedomá žena s víziou, ktorá kladie dôraz na detail a čistotu prevedenia. 

Aktuálne patrí Victoria Beckham medzi najobdivovanejšie ženy v rámci sveta, stelesňuje akúsi módni ikonu. A keďže sa po jej boku čoraz častejšie objavuje jej najmladšia dcéra, pozornosť sa upína aj na Harper. Hoci má len jedenásť, vidno, že módny svet jej nie je cudzí. 

Harper prakticky vyrastala obklopená módou, už ako malé dievčatko žiarila v krásnych šatách a doplnkoch, no vždy šlo o kúsky, ktoré boli jednoduchých strihov. Victoria nepatrila k mamám, ktoré svoje malé princezné šperkujú do každého detailu. Cit pre štýl a detail si nechávala do svojho ateliéru. 

Prečítajte si: Suri Cruise nevidela svojho otca 10 rokov, prakticky ho už ani nepozná: Odstrihol ju zo života na úkor svojej pochybnej viery

Dnes sa zdá, že spomínané vlastnosti má v sebe zakorenené aj Harper. Keďže má jedenásť a do veľkej miery ešte o jej oblečení rozhoduje Victoria, napriek tomu cítiť, školáčka nosí len to, v čom je jej pohodlne a v čom sa cíti príjemne.

Harper má rada spojenie jemnej elegancie a športových prvkov. K čiernemu kompletu i šatám nosí tenisky, podobne ako jej mama nepreferuje výrazné vzory ani ich kombináciu, pričom rovnako neexperimentuje ani s paletou farieb. 

Harperine outfity sú zväčša postavené na dvoch odtieňoch, na voľný čas preferuje oversize strihy, keď ide spolu s Victoriou na akciu, tak siaha po dlhých šatách či inom modeli, ktorý vystihuje spojenie "športová elegancia".

Neprehliadnite: Modelka Hailey Bieber na týchto záberoch ako princezná Diana: Športový štýl lady Di sama obdivuje

Myslíte si, že Harper má predispozíciu nasledovať šľapaje Victorie Beckham?

spolu hlasovalo 118 ľudí

Áno
17
Nie
101

- Najčítanejšie -