Presunúť na hlavný obsah

Suri Cruise nevidela svojho otca 10 rokov, prakticky ho už ani nepozná: Odstrihol ju zo života na úkor svojej pochybnej viery

Zahraničné celebrity

Jediná biologická dcéra herca Toma Cruisa - Suri - vyrastala len po boku mamy Katie Holmes, keďže otec ju ako dieťa odstrihol zo života na úkor svojej pochybnej viery. Od tejto doby uplynulo už desať rokov. Kam Suri smeruje a ako veľmi nasleduje svoju milovanú mamu?

Suri Cruise bola v otcovej náruči naposledy ako sedemročné dievčatko. Herec sa so svojou princeznou hrdo ukazoval na verejnosti do roku 2013, kedy nastal zlom. Ako je o Cruisovi známe, je členom scientologickej sekty a tejto kontroverznej viere chcel učiť aj Suri.

Katie Holmes to však nedovolila a nastal rozkol, ktorý vyústil v rozvod dvojice. A keďže scientológovia kontrolujú to, s kým ich členovia komunikujú, Cruise sa musel podriadiť pravidlám svojej viery a Suri vytesniť zo svojho života. Sektu tak uprednostnil pred dieťaťom. 

Dnes má Suri sedemnásť rokov. Ako dospievajúca tínedžerka dokončuje strednú školu a chystá sa na vysokú. Katie chce, aby ostala v New Yorku, aby sa mali nablízku. "Na dcéru je veľmi pyšná, ale zároveň ju prehnane chráni," cituje svoj zdroj The Daily Mail. "Suri už svojho otca vôbec nepozná. Desať rokov s ním nebola v žiadnom kontakte. Nechodí ani na jeho filmy a nie je súčasťou jeho života," dodal zdroj. 

"Suri už nie je súčasťou môjho života, preto nechcem vidieť ani jej fotky." - Tom Cruise

Neprehliadnite: Inšpiratívna Karlie Kloss: Vzdelanie pre ňu znamená viac ako modeling, aký je príbeh jednej z najúspešnejších modeliek?

Pokiaľ ide o výber vysokej školy, Suri si vie predstaviť štúdium módy. Svet módy je veľmi blízky aj jej mame, napokon meno Katie Holmes sa spája so štýlom a vkusom, herečka sa v minulosti dokonca objavila na zozname najlepšie oblečených celebrít. Tak sa zdá, že Katie má vrodený zmysel pre módu a časť z neho odovzdala svojej dcére Suri. 

Gény sa jednoducho nezaprú, čo vidno aj na črtách tváre. Suri je celá po mame. Dokonca vyzerá ako jej verná kópia.

 

- Najčítanejšie -