Presunúť na hlavný obsah

Z ich malých dievčatiek sú už hotové dámy: S mamami však vyzerajú skôr ako sestry

Slovenské celebrity

Kedysi patrili medzi najsledovanejšie bábätká slovenského showbiznisu, dnes sú z nich hotové mladé dámy. Navyše, tieto dievčatká vyzerajú so svojimi maminami skôr ako sestry.

Romana a Sára

Bývalá I. vicemiss Slovensko 2007, Miss Sympatia a dnes mimoriadne úspešná podnikateľka, Romana Škamlová má doma už 11 ročnú mladú dámu. So Sárou tvoria nerozlučnú dvojku a takmer každú voľnú chvíľu trávia spoločne. Postupom času sa z nich stali nielen mama a dcéra, ale aj skvelé kamarátky a vidieť, že čas spolu si naozaj užívajú.

Čítajte tiež: Módna prehliadka MIKLOSKO DRAMA sa niesla v duchu sugestívnej drámy, vášne, túžby, aj veľkolepej oslavy život

Sára sa na známu maminu skutočne veľmi podobá. Je viac ako isté, že ak by sa chcela vydať rovnakou dráhou ako kedysi Romana a skúsiť veľký modelingový svet, určite bude úspešná. Vyzerá ako rozprávková víla. Pri oslave 11. narodenín jej mama venovala krásne a úprimné vyznanie.

"Sme nesmierne pyšní, aká mladá rozumná slečna s veľkým srdcom z Teba vyrástla."

Barbora a Amia

Amia je dcérou moderátorky Barbory Krajčírovej a Tomiho Popoviča. Aj keď cesty jej rodičov sa rozdelili, o Amiu sa vždy starali ukážkovo.

Nežná blondínka vyzerá ako verná kópia svojej mamy. Naozaj sa na ňu veľmi podobá a na mnohých fotografiách pôsobia skôr ako sestry, než mama s dcérou.

Po Tomim má Amia rozhodne umelecký talent, ktorý stále rozvíja a napreduje. Uvidíme, či z nej bude vášnivá umelkyňa po otcovi alebo pôjde vlastnou cestou. V každom prípade gény rozhodne na to má.

Andrea a Vanessa

Dcérka Andrey Verešovej a Daniela Volopicha vyzerá na prvý pohľad ako nežná bábika, ktorá je stvorená na dráhu modelky. Vanessa je naozaj dokonalou kópiou svojej známej mamy. Okrem krásy  však zdedila po rodičoch aj lásku k športu, ktorý je jej veľkou vášňou.

Čítajte viac: VIDEO: Tanečnica Iveta Tkáčová otvorila nové brány RDS Art Group: Nechýbali Nela Pocisková, Kristína Svarinská a ďalší

Obzvlášť snowboarding, ktorému sa venuje už na profi úrovni a je v ňom neskutočná. To, čo mladučká kráska predvádza na svahu je neuveriteľné. Podľa nás o nej budeme ešte veľmi veľa počuť!