Presunúť na hlavný obsah

Zdedené gény posunula Tereza Maxová synovi: Tobias si podmaňuje modelingový svet ako ona pred 20 rokmi

Slovenské celebrity

O Tobiasovi Maxovi Fetterleinovi ešte budeme počuť. Syn českej supermodelky Terezy Maxovej a profesionálneho tenistu Frederika Fetterleina má všetky predispozície na to, aby sa stal svetoznámym modelom, napokon očarujúca krása jeho mamy sa zmiešala so severskými črtami jeho otca.

Tereza Maxová je jasným dôkazom toho, že modelingová kariéra nemá dátum exspirácie. Aj po dovŕšení životného jubilea je stále žiadanou a vyhľadávanou modelkou, ktorá fotí veľké kampane, síce len príležitostne. Na niektorých z nich po jej boku stojí syn - dvadsaťdvaročný Tobias Maxa Fetterlein.

Tobias je vo veku, v akom jeho mama pred vyše dvoma dekádami prezážala vo svete modelingu. V 90-tych rokoch bodovala ako žena s fotogenickou tvárou a netypickou krásou, na ktorú sa vo svete modelingu dodnes apeluje. 

Maxová dostala gény ako stvorené pre modeling prakticky do vienka. Zaujímavé rysy tváre zdedila po mame Alene, ktorá je nádhernou ukážkou starnutia s gráciou. Snáď nik by nepovedal, že táto šarmantná a okúzľujúca dáma už má cez 70. 

Prečítajte si: Pred 13-timi rokmi svojím spevom rozplakala Karla Gotta: Dnes je hviezdnou interpretkou a mamou

A kvalitný genetický základ sa cez Terezu presunul na Tobiasa. Ozvláštnili ho ešte severské črty, keďže Tobias pochádza z modelkinho prvého manželstva s tenistom Frederikom Fetterleinom pôvodom z Dánska. Niet sa teda čomu čudovať, že takmer 190 vysoký mladík dobýja svet modelingu rovnako ako jeho mama kedysi. Štíhla atletická línia, výrazné lícne kosti, prenikavé modré oči a blond vlasy z neho robia dokonalý prototyp modela.

Aktuálne ho zastupuje niekoľko modelingových agentúr, no najviac ho podporuje vlastná mama. Maxová si užíva každú jednu modelingovú spoluprácu so synom, nepochybne Tobiasa inšpiruje a odovzdáva mu tie najcennejšie rady ohľadom modelingu. 

Tobias sa okrem modelingu venuje aj štúdiu na univerzite v Londýne, kde sa zameriava na históriu. Nech si po skončení školy vyberie akúkoľvek kariéru, je jasné, že sa v ňom ukýva obrovský potenciál preraziť v tom, čo ho baví, napokon i jeho rodičia dosiahli v oblasti kariéry veľa. Drive, vytrvalosť a bojovnosť sú takisto vlastnosti, ktoré má v sebe zakorenené. 

Neprehliadnite: Sociálne siete sú pre modelky dôležité: Svetová špička Michaela Kocianová o hlavných zmenách v modelingu

- Najčítanejšie -