Presunúť na hlavný obsah

Jessice Albe učaroval asistent réžie: Ich láska trvá takmer 20 rokov a stále silnie, najkrajšie FOTO momenty páru

Zahraničné celebrity

Od roku 2008 sú svoji, pričom sa pýšia takmer dvadsaťročnou partnerskou históriou. Bez ohľadu na dve dekády času stráveného spolu pôsobia zamilovanejšie, než v úvode vzťahu. Ako silnelo partnerské puto medzi Jessicou Albou a Cashom Warrenom?

Vo svete Hollywoodu častejšie narazíme na páry zložené z hercov, interpretov či modeliek, než na vzťah, kde jeden z dvojice predstavuje kategóriu "bežného smrteľníka". Niekoľkokrát ocenená herečka Jessica Alba a Cash Warren spadajú do druhého modelu. 

Dvojica sa zoznámila v roku 2004. Na to isté miesto ich priviedol film Fantastická štvorka. Alba v snímke hrala, Warren na pľaci pomáhal ako asistent režiséra. "Hneď po tom, ako som ho stretla, zavolala som svojmu najlepšiemu priateľovi a povedala som mu: Stretla som tohto chlapa a mám pocit, že ho poznám odjakživa a budem ho spoznávať do konca svojho života," zaspomínala si Alba v roku 2010 pre Cosmopolitan. Vtedy už bola dva roky Warrenovou manželkou. 

"Nikdy som sa s nikým takto necítila… Sme spriaznené duše." - Jessica Alba o vzťahu s Cashom Warrenom.

V súčasnosti majú už tri deti - dcéry Honor Marie Warren (15) a Haven Garner Warren (11) a syna menom Hayes Alba Warren (5). Láska krásneho páru tak prerástla do päťčlennej rodiny. 

Jessica a Cash však popri rodičovských povinnostiach nezabúdajú na dôležitosť trávenia času vo dvojici. Pravidelne si teda nachádzajú chvíle, kedy neriešia mobily a nič, čo by ich ochudobňovalo o spoločné momenty venované vzájomnej komunikácii.  "S manželom máme voči sebe obrovskú dávku rešpektu, a obaja si ceníme názory a čas toho druhého. Okrem iného veľa komunikujeme a neriešime zbytočnosti," nepriamo prezradila herečka "recept" na šťastné manželstvo. 

Dôkazom ich lásky, ktorá rokmi len silnie, nie sú iba deti, ale aj spoločné zábery. Zo snímok je krásne vidno iskru, ktorá medzi nimi planie už necelé dve dekády. 

Mohlo by vás zaujímať: Anna Kournikova a Enrique Iglesias sú spolu 22 rokov a majú 3 deti: Bývalej tenistke svadba nechýba, verí v iné utvrdenie vzťahu

Neprehliadnite: Po 30-tich rokoch vzťahu sa vzali znova: Druhá svadba Jamieho Olivera a Jolls bola aj s ich 5 deťmi, pozrite, ako vyrástli