Presunúť na hlavný obsah

Charizmatická Jessica Alba má ideálny vzťah: Sú spolu už roky, čo robia inak ako ostatné celebritné dvojice?

Zahraničné celebrity

Sú spolu už 8 rokov, čo robia inak ako ostatné celebritné dvojice?

Manželstvo je krásna, hoci náročná cesta. Pre známe osobnosti to platí dvojnásobne. Nie je žiadnym tajomstvom, že vo svetlách reflektorov sa máloktorému páru podarí zostať spolu aj po niekoľkých rokoch. Jessice Albe s manželom Cashom Warrenom sa to už 8 rokov úspešne darí.

Prečítajte si: Keď sa fanúšik stretne s hviezdou, môže z toho vzniknúť aj svadba: Ktoré celebrity si zobrali ľudí z davu?

Čo je ich tajomstvom?

„S manželom máme voči sebe obrovskú dávku rešpektu, a obaja si ceníme názory a čas toho druhého. Okrem iného veľa komunikujeme, a neriešime zbytočnosti. Sme v tom spoločne.“ Jessica sa tiež priznala, že spolu s Cashom neprestali randiť ani po ôsmich rokoch manželstva. Aj keď sú obaja často zaneprázdnení, každý večer si nájdu chvíľu, ktorá patrí iba im dvom. Žiadne telefonáty, a emaily. Tento moment zvyčajne venujú spoločným rozhovorom.

Mohlo by vás zaujímať: Hollywoodska kráska kašle na herectvo. V súčasnosti ju zamestnáva „nový job“

Dôkazom ich veľkej lásky sú aj roztomilé dcéry Heaven a Honor, ktoré sa na úspešnú herečku nesmierne podobajú. Rešpekt, úcta, a čas je to, čo drží tento celebritný pár už dlhé roky pokope. Jessica vie, že mať kompletnú rodinu nie je pre každého v dnešnej dobe samozrejmosťou, a preto sa snaží denne za svoje šťastie v podobe detí, a manžela ďakovať.

Ich spoločné tajomstvo lásky je tak jednoduché, a náročné zároveň.