Presunúť na hlavný obsah

Po 30-tich rokoch vzťahu sa vzali znova: Druhá svadba Jamieho Olivera a Jolls bola aj s ich 5 deťmi, pozrite, ako vyrástli

Zahraničné celebrity

Jamie a Jools Oliverovci žijú v manželstve, ktoré obdivujú mnohí. Bok po boku žijú tri dekády, pričom dve z nich sú oficiálne svoji. Ich láska silnie od momentu, kedy sa spoznali, a prerástla v mimoriadne pevné puto, ktorého silu a krásu si pripomenuli pri príležitosti obnovy manželských sľubov. Obrad bol o to krajší a výnimočnejší, lebo pri sebe mali všetkých svojich päť detí.

Hviezdny šéfkuchár Jamie Oliver miluje svoju manželku tak, ako by si zaslúžila každá žena. Pravidelne jej vyznáva lásku a obdiv a je pre ňu ochotný spraviť prvé aj posledné. Zamiloval sa do nej na strednej škole ako do osemnásťročnej a už vtedy mu bolo jasné, že v Jools našiel tú pravú, svoju vyvolenú. Chodili spolu osem rokov, než sa vzali. V manželstve tak žijú 23 rokov, vo vzťahu tri dekády. 

"Je úžasná, láskavá a výnimočná žena. Som hrdý, že ju môžem nazývať mojou ženou." Jamie Oliver o Jools. 

Jamie a Jools túžili po veľkej rodine a tento sen si aj splnili. Sú rodičmi piatich krásnych detí - troch dievčat a dvoch chlapcov. A Jools miluje byť mamou natoľko, že by prijala ešte jedno dieťatko. "Je taká materinská. Má veľa lásky na rozdávanie," povedal raz o svojej milovanej polovičke Jamie. 

Manželstvo Oliverovcov  je bez ohľadu na plynúce roky stále šťastné a naplnené. Niet pochýb o tom, že ak by obaja mohli prežiť svoj život ešte raz, zvolili by si ten istý. Na Veľkú noc sa opakovane vzali, svoj manželský sľub obnovili na obľúbenom ostrove Maldivy. Svadba v exotickom raji bola o to krajšia a výnimočnejšia, lebo na nej nechýbalo všetkých päť detí páru. 

Neprehliadnite: Žena, ktorá dokázala skrotiť najväčšieho fešáka Hollywoodu: George Clooney prezradil, v akých momentoch je na ňu pyšný

Jamie a Jools si tak krátko pred 23. výročím svadby povedali opäť svoje životné "áno" za prítomnosti svojich najmilovanejších. Deti sú pre nich darom a splneným snom. "Po 23 spoločných rokoch sme sa zhodli, že prišla výnimočná chvíľa na oslavu obnovenia nášho svadobného sľubu predtým, než všetky naše deti začnú opúšťať rodinné hniezdo. Slová z obradu dávali väčší zmysel, keďže sme sa dostali tak ďaleko," zhodnotil Jamie na Instagrame, kde zverejnil aj sériu fotiek z tejto krásnej udalosti. 

Šlo o romantickú svadbu na pláži, nevesta mala vzdušné biele šaty s volánmi, ženích bledomodrý oblek s bielou košeľou, pričom podobný mal na svadbe v roku 2000. V týchto jemných farbách boli oblečené aj deti dvojice. Celá sedemčlenná rodina žiarila šťastím, zo záberov vyžaruje nádherná energia.  

Neprehliadnite: Manželstvo Catherine Zeta-Jones a Michaela Douglasa trvá 22 rokov: Herečka kedysi neverila, že spolu ostanú tak dlho

- Najčítanejšie -