Presunúť na hlavný obsah

V 50-tke sa cíti na 25: Heidi Klum uvažuje nad ďalším dieťaťom, napriek predsudkom ľudí má so svojím partnerom krásny vzťah

Zahraničné celebrity

Jedna z najikonickejších tvári modelingu oslávila životné jubileum. Heidi Klum už teda patrí do klubu 50-tničiek. Na tieto okrúhliny sa však supermodelka zďaleka necíti a s úsmevom tvrdí, že má v sebe viac energie, než jej o 17 rokov mladší partner.

Nemecká modelka Heidi Klum je ikonou svetového modelingu, pričom jej ambície ju zaviedli aj do sveta filmu. Topmodelka a herečka je nepretržite obdivovaná nielen za svoje úspechy, ale aj zovňajšok. Napriek plynúcim dekádam a štyrom tehotenstvám vyzerá neskutočne aj po dovŕšení "polstoročnice". 

Je pravdou, že Klum sa o svoju figúru príkladne stará. Neholduje hladovaniu ani rôznym diétam, jej jedálniček pozostáva len zo zdravých jedál, pri výbere jednotlivých surovín preferuje bio a organické suroviny. A neoddeliteľnou súčasťou jej životného štýlu je pohyb, Heidi sa snaží cvičiť na dennej báze.

Šport spolu s dobre nastavenou stravou predstavuje ideálnu kombináciu, niet sa teda čomu čudovať, že modelka je stále nabitá energiou. "Úprimne, nedovolím, aby toto číslo zmenilo moju cestu alebo to, čo robím. Je to pre mňa len číslo, viete? Pretože na 50 sa necítim. Teda takto… niekedy sa pozriem do zrkadla a poviem si: Ach áno, mám 50. No vnútorne sa cítim na 25," zdôverila sa pre Entertainment Tonight Klum. "Som plná energie. Môj manžel má 33 a viem, že ja mám viac energie než on!" doplnila Heidi s tým, že oslava 50-tky pre ňu nič nemení. Stále má "rovnaké vášne", pod ktoré spadá či už cestovanie, alebo čas strávený s rodinou. 

Ten pravý prišiel pred 50-tkou

Meno Heidi Klum sa od roku 2018 spája so spevákom Tomom Kaulitzom. V onen rok sa totiž začali šíriť dohady o ich romániku. Klebety sa premenili na skutočnosť ešte toho roku, keď sa Klum a Kaulitz ukázali ruka v ruke na červenom koberci filmového festivalu v Cannes. Nie málo ľudí im nedávalo veľké šance na skutočnú lásku, viacerí si mysleli, že ide o krátkodobú romancu. Preto bolo príjemným prekvapením, keď po roku vzťahu prišli zásnuby a dva mesiace nato svadba

Prečítajte si: Po 30-tich rokoch vzťahu sa vzali znova: Druhá svadba Jamieho Olivera a Jolls bola aj s ich 5 deťmi, pozrite, ako vyrástli

Dnes sú svoji štyri roky. Vidno, že modelka je po spevákovom boku šťastná, čo platí i naopak. "Vďaka nemu som oveľa šťastnejšia. Prvý raz mám v živote partnera, s ktorým môžem hovoriť o všetkom a ktorý so mnou zdieľa bežné povinnosti. Kedysi som na to všetko bola sama," povedala magazínu People topmodelka. Svojho manžela opísala ako toho najláskavejšieho a najstarostlivejšieho muža. "Cítim sa s ním veľmi šťastne, vlastne ani neviem, kedy som bola naposledy taká šťastná." 

Niet tak žiadnych pochýb o tom, že Tom Kaulitz modelkinou osudovou láskou. A keďže Heidi miluje byť mamou, nedávno - tesne pred päťdesiatkou - sa vyjadrila, že piate dieťaťa nevylučuje. "Niekedy je to nie, niekedy áno. Podarilo sa mi to štyrikrát. Dojčila som osem mesiacov, potom som bola opäť tehotná - trikrát po sebe. Čakala som dlhý čas, tak možno áno. Moje deti majú 18, 17, 16 a 13 rokov," uviedla Klum v relácii The Jennifer Hudson Show začiatkom tohto roka. 

Neprehliadnite: Má tesne pred 50-tkou, no vôbec na svoj vek nevyzerá: Hilary Swank sa na poslednú chvíľu stala dvojnásobnou mamou

- Najčítanejšie -