Presunúť na hlavný obsah

Prehliadka dokonalých génov: Tieto krásky zdedili sexi telá po svojich mamách

Zahraničné celebrity

Genetika je skrátka genetika. A tieto ženy za ňu naozaj môžu len a len poďakovať. Pozrite sa ako z malých dievčatiek vyrástli sexi krásky, ktoré môžu smelo konkurovať svojim známym mamám.

Leni Olmi Klum a Heidi Klum

Nádherná dcéra svetovej topmodelky Heidi Klum - Leni začalas svoju kariéru v modelingovej sfére v 17 - tich. O dva roky neskôr sa stala naozaj úspešnou a skutočne sa jej darí. 

To, že "Petite Klum" má dokonalé krivky a hviezdny potenciál, je nesporné, no nie výnimočné. Po mame zdedila ideálne gény a vyzerá skvele. Sama prezradila, že jej je za to nesmierne vďačná. 

Neprehliadnite: Modelka Hailey Bieber na týchto záberoch ako princezná Diana: Športový štýl lady Di sama obdivuje

"Moja mama je krásna, stelesnenie bohyne. A ja som vďačná, že niečo mám práve po nej aj v tejto oblasti."

Kaia Gerber a Cindy Crawford

Pôvabná Kaia Gerber je vlastne úplnou kópiou svojej mamy. Aj keď sama otvorene priznáva, že túto nálepku naozaj nemusí a nesie to ťažko, nakoľko sa snaží byť sama sebou, autentická a chce sa presadiť bez toho, aby ju každá vnímal len ako mini verziu Cindy.

"Nerada sa s ňou fotím, pretože je neskutočne nádherná. Vyzerá, že vôbec nestarne a to sa mi zdá celkom nespravodlivé. Je úplne neskutočná a inšpiratívna vo všetkých smeroch." 

Jedno je však isté. Figúru, ktorá je absolútne bezchybná a dokonalá má určite po mame. Hoci má totiž Cindy 57 rokov, postavu jej môžu závieť aj o dekádu mladšie kolegyne.

Valentina Paloma Pinault a Salma Hayek 

Hollywoodska herečka Salma Hayek je hrdou mamou 15 ročnej slečny, s ktorou pôsobia skôr ako sestry, než mama s dcérou. Po Salme však krásna teenegerka zdedila viac ako len nádherné telo. Majú toho s mamou veľa spoločného a trávia čas naozaj plnohodnotne. 

"Valentina je skutočne jej mini-ja, od výzoru, jej lásky k vintage kabelkám až po zmysel pre humor."

Prečítajte si: Suri Cruise nevidela svojho otca 10 rokov, prakticky ho už ani nepozná: Odstrihol ju zo života na úkor svojej pochybnej viery

- Najčítanejšie -