Presunúť na hlavný obsah

Honosná svadba obletela internet: Syn najkrajšej panovníčky sveta sa oženil, srdce následníka trónu si získala táto žena

Zahraničné celebrity

Jedna z najkrajších a najuznávanejších panovníčok sveta, kráľovná Rania len nedávno vydala dcéru a teraz sa oženil aj jej najstarší syn. Honosná svadba obletela svet, nechýbala ani Kate s Williamom.

V marci sa vydávala dcéra jordánskej kráľovnej, Iman a len pár mesiacov po tom aj jej najstarší syn Husajn. Práve on je budúci následník trónu a preto je pochopiteľné, že honosnú svadbu si nenechali ujsť davy fanúšikov i prominentných hostí z celého sveta. 

Čítajte tiež: Ako žije najkrajšia kráľovná sveta? Rania je ukážkou toho, že aj tradície a moderný prístup 21. storočia sa dajú spájať

Budúci nasledovník trónu a jeho vyvolená

28-ročný Husajn bin Abdalláh si v kráľovskom paláci v Ammáne zobral za manželku, saudskú architektku s vlastným vznešeným rodokmeňom menom Rajwa Alseif. 
Dvojica sa, podobne ako Catherine a William zoznámili cez spoločného priateľa zo školy. Husajn sa do svojej nastávajúcej zamiloval ako pokľakol pred ňu za prítomnosti jej rodičov u nich doma. Klasické zásnuby, ktoré „do roka a do dňa“ vystriedala veľkolepá svadba pripomínajúca rozprávku.

Nevesta mala na sebe svadobné šaty z dielne Elie Saab

Nevesta mala na sebe jednoduché asymetrické šaty z dielne Elie Saab. Šaty s dlhým rukávom pôsobili elegantne a moderne zároveň. Rajwa bola v deň D naozaj prekrásna a tešila sa z nej aj jordánska kráľovná, ktorá mimochodom patrí medzi najlepšie obliekajúce sa dámy spomedzi kráľovských rodín. 

Catherine a William medzi pozvanými hosťami 

Medzi pozvanými hosťami bol aj nasledovník britského trónu princ William s manželkou Catherine. Dvojica na seba strhávala pozornosť a veľmi im to v deň svadby pristalo. 

Neprehliadnite: Niekdajšia najkrajšia žena sveta kvôli nevydarenej operácii upadla do depresie: Chcela pritom odstrániť svoj zdravotný problém

- Najčítanejšie -