Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšia kráľovná sveta, ktorú sleduje aj naša prezidentka, vydávala dcéru: Nevesta bola prekrásna!

Zahraničné celebrity

Jordánska kráľovná Rania je titulovaná ako najkrajšia panovníčka sveta. Svet obleteli zábery zo svadby jej najstaršej dcéry Iman, ktorú nedávno vydávala.

Jedna z najsledovanejších žien s modrou krvou, jordánska kráľovná Rania, sa do dejín zapísala nielen ako očarujúca dáma s inšpiratívnym vkusom, ale najmä ako žena s veľkým srdcom, ktorá je tu pre všetkých. Aj naša pani prezidentka Zuzana Čaputová ju sleduje na Instagrame.

Čítajte tiež: Kate Middleton pred 10 rokmi a dnes: Manželka budúceho kráľa musela zmeniť nielen štýl, ale aj svoju osobnosť

Najkrajšia a najlepšie obliekajúca sa kráľovná s modernou víziou sveta

Kráľovná Rania Al-Yassin je matkou štyroch detí a po boku kráľa sa premenila na ženu s jasnou víziou moderného sveta. Ako prvé však všetkých zaujme jej vzhľad. Očarujúca žena, ktorá je vždy za každých okolností dámou, púta pozornosť svojim šatníkom, čím inšpirujte ženy v obliekaní. Ona v sebe však skrýva oveľa viac. 

Pre jej veľké srdce spája nielen generácie, ale všetkých

Je prvou kráľovnou, ktorá si uvedomovala silu sociálnych médií a začala ich aktívne využívať ako nástroj na komunikáciu svojich projektov a charitatívnych činností a priblíženie sa k ľudu. 
Lady Di Orientu, ako ju mnohí prezývajú, sa nebojí hovoriť jasne a zrozumiteľne a aj keď sa niekedy na prvý pohľad nemusia ľudia stotožňovať s jej víziou, časom si ich dokáže presvedčiť a získať si ich dôveru. Len pred pár týždňami jedna z najsledovanejších žien sveta s modrou krvou, vydávala svoju najstaršiu dcéru Iman. 

Rozlúčková Henna párty, na ktorej sa lúčila so slobodou

Rozlúčka so slobodou sa podľa moslimskej tradície konala v spoločnosti najbližších žien – od rodiny cez kamarátky a najbližšie. Iman so svojou matkou, kráľovnou Raniou, majú silný vzťah postavený na pevných základoch, čo bolo vidno aj počas tejto Henna párty. 

Rozprávková svadba na moderný štýl

Iman zvolila na svoj veľký deň D svadobné šaty z dielne módneho domu Dior. Moderný strih šiat v podobe čistej látky a čipkovaných detailov na rukách a na golieri nechali vyniknúť krásu a mladosť nevesty. Diamantové náušnice boli čerešničkou na torte. Iman sa vydala za Jameela Thermiotisa. Kráľ Abdullah II. a kráľovná Rania tak nemohli byť pyšnejšími rodičmi. Mimochodom oni dvaja sa zasnúbili už pol roka po zoznámení sa a v tom čase ešte Rania netušila, že jedného dňa jej manžela korunujú za kráľa, ktorým mal byť pôvodne jeho brat. Svet sa jej tak otočil o 180 stupňov a ona sa stala jednou z najvplyvnejších kráľovien sveta. 

Neprehliadnite: Najsledovanejšia milenka sveta: Britom mimoriadne dlho trvalo, kým pochopili, prečo ju Charles tak miluje

- Najčítanejšie -