Presunúť na hlavný obsah

Niekdajšia najkrajšia žena sveta kvôli nevydarenej operácii upadla do depresie: Chcela pritom odstrániť svoj zdravotný problém

Zahraničné celebrity

Priyanka Chopra sa radí medzi najobľúbenejšie tváre Hollywoodu. Indická herečka, speváčka a podnikateľka sa tiež pýši titulom Miss World, ktorý získala v roku 2000. Krátko nato si však prešla temnou fázou života…

Manželka speváka Nicka Jonasa, Priyanka Chopra, patrí medzi najkrajšie ženy sveta, napokon v minulosti sa stala absolútnou víťazkou svetovej súťaže krásy. Korunku získala v roku 2000 a zhruba v rovnakom období musela vyhľadať lekársku pomoc. Dôvodom bolo sťažené dýchanie a následne diagnóza v podobe polypu v nose. 

Chirurgické odstránenie polypu v nosnej dutine je celkom rutinný zákrok a tak ho vnímala aj Chopra. Po operácii však čelila nepríjemnej realite. "Vyzeralo to na bežnú operáciu, ale nebolo to tak. Chirurg mi omylom poškodil nosnú prepážku a tá sa zrútila, čiže môj pôvodný nos bol preč. Moja tvár vyzerala úplne inak. Už som to nebola ja," povedala v show Howarda Sterna modelka, ktorú citoval magazín People.

"Dostala som sa do hlbokej, veľmi hlbokej depresie," dodala. Priyanke sa totiž v tom čase rozbiehala herecká kariéra a kvôli nevydarenej operácii jej zrušili tri filmy, ktoré mala natáčať. Myslela si, že jej kariéra herečky "sa skončila skôr, než začala". 

Prečítajte si: Netere princeznej Diany majú k svojej tete blízko nielen výzorom: Sestry Spencerové majú rovnaké hodnoty ako Lady Di

Chopra už prirodzene pociťovala strach zveriť sa do rúk chirurgom, no na presvedčenie otca šla na korektívnu operáciu. "Bála som sa toho, ale (otec) povedal: Budem s tebou v izbe. Počas toho celého ma držal za ruku a pomohol mi získať späť sebavedomie," priznala herečka. Nápravných operácií musela zvládnuť hneď niekoľko. 

Napokon všetko dobre dopadlo, avšak následky Priyankej nevydarenej operácie neunikli médiám, ktoré jej dali prezývku "Plastic Chopra". "To meno sa začalo objavovať v článkoch a tlači a sprevádzalo ma v profesionálnom živote," podotkla herečka. "Mala som hrať hlavnú rolu, ale preobsadili ma do vedľajšej… Počas tej vlny, ktorá šla proti mne, mi (filmár) povedal: Bude to malá rola, ale daj do nej maximum, čo som aj spravila," spomína Chopra. Pre svoju vytrvalosť a talent sa napokon dostala z Bollywoodu do Hollywoodu.

Neprehliadnite: Kedysi nemal na jedlo, dnes je najžiarivejšou hviezdou Hollywoodu: Kto je Pedro Pascal a prečo si zmenil meno?

"Aj keď to trvalo niekoľko rokov, na túto tvár som si zvykla. Keď sa na seba pozerám do zrkadla, už nie som prekvapená, zmierila som sa s týmto trochu iným ja. Toto je moja tvár. Toto je moje telo. Možno mám chyby, ale som to ja."

- Najčítanejšie -