Presunúť na hlavný obsah

Lauren Sanchez, snúbenica jedného z najbohatších mužov planéty: Čím očarila Jeffa Bezosa?

Zahraničné celebrity

Mali sa dať dokopy v čase, keď boli v manželstve s bývalými partnermi. Ich románik napokon prerástol do veľkej lásky a teraz sa budú brať. Reč nie je o nikom inom, než o Jeffovi Bezosovi a jeho snúbenici Lauren Sanchez. Kto je žena, ktorá si získala srdce jedného z najmajetnejších mužom planéty?

Príbeh lásky šéfa Amazonu Jeffa Bezosa a Lauren Sanchez sa písal postupne. Prvý raz sa mali zoznámiť v roku 2016, paradoxne ich predstavil vtedajší Bezosov kamarát a súčasne manžel Lauren Sanchez - Patrick Whitesell. Bolo to obdobie, kedy bol v manželstve aj miliardár, Bezos sa s Mackenzie rozviedol v roku 2019, pričom ten istý rok znamenal rozvod aj pre Sanchez a Whitesella. 

Bezos a Sanchez na zoficiálnenie svojho vzťahu dlho nečakali, už v roku 2019 tvorili šťastne vyzerajúci pár. Podľa zahraničných médií ich románik trval od roku 2018, jeden zo zdrojov magazínu People dokonca uviedol, že Sanchez a Whitesell boli v tom čase už separovaní a Whitesell vedel, že Lauren sa už stýka s Bezosom. 

Románik dvojice sa tak obrátil na stabilný a šťastne vyzerajúci vzťah. A po takmer piatich rokoch randenia prišlo vytúžené "áno". Sanchez a Bezos sa zasnúbili. 

"Je naozaj zábavný. Neustále ma rozosmieva."  

Kto je snúbenica Jeffa Bezosa?

Meno Lauren Sanchez nie je v zahraničí neznáme. Spája sa s novinárkou, ktorú nominovali na cenu Emmy. Sanchez má za sebou skutočne dlhú a úspešnú kariéru v televízii, odmoderovala viacero obľúbených show a akoby toho nebolo málo, zahrala si aj v niekoľkých filmoch. Jej vášeň pre natáčanie je taká silná, že sa kvôli filmom naučila pilotovať aj helikoptéru.

Lauren je skrátka žena, ktorá má v sebe veľký drive, miluje dobrodružstvo a takisto svoju prácu, v ktorej sa snaží neustále posúvať. Jej zápal pre akciu a pracovitosť je zrejme to, čo na nej obdivuje aj budúci manžel Jeff Bezos, ktorý sa vypracoval na jedného z najúspešnejších podnikateľov, no začiatky jednoduché nemal. 

Prečítajte si: Vyštudovala Harvard a hovorí 6 jazykmi: Držiteľka Oscara, Natalie Portman, patrí medzi najinteligentnejšie celebrity

Bezosovi na svojej snúbenici učaroval aj záujem o klimatické zmeny a filantropiu ako takú. "Môžete vidieť a počuť ich nadšenie, keď sa stretnú s partnermi v oblasti klímy, vzdelávania a práce bez domova," citoval magazín People svoj zdroj blízky páru. 

Sanchez a Bezos tak majú veľa spoločných tém, skutočne sa zdá, že šťastie a spokojnosť zo vzájomnej prítomnosti z nich priam žiari. Lauren vidí svojho snúbenca ako muža s hodnotami na správnych miestach, čo podľa nej viacerým uniká.

"Nevidia muža, ktorý odkladá všetko bokom, aby pomohol chorému priateľovi, ale moje oči áno. Nevidia muža, ktorý každé ráno vstáva skoro, aby pripravil raňajky pre deti, aby sa mohli smiať a rozprávať o živote a vede a ako urobiť tento svet lepším miestom, no moje oči áno. Nevidia muža, ktorý chce, aby každý cítil radosť, ktorého srdce je nemerateľné a ktorého schopnosť milovať je nekonečná. Moje oči to vidia," napísala o Bezosovi Sanchez.

Neprehliadnite: Netere princeznej Diany majú k svojej tete blízko nielen výzorom: Sestry Spencerové majú rovnaké hodnoty ako Lady Di

- Najčítanejšie -