Presunúť na hlavný obsah

Títo muži sú v dlhodobých vzťahoch vždy neverní: Môžu za to tieto ich vlastnosti, ktoré nedokážu zmeniť

Partnerské vzťahy

Prežijete s nimi pekný románik, dokážete si v ich spoločnosti naozaj užiť prítomné okamihy, no ak chcete niečo vážnejšie, radšej hoďte spiatočku. Pri týchto mužoch sa totiž nedočkáte dlhodobého zväzku.

Keď túžite po vášnivom romániku plnom sexu, prejavov náklonnosti a túžob, u nich ste na správnej adrese

O tom, že dokážu očariť každého naozaj extrémne rýchlo a ženy sú z nich na mäkko niet pochýb. Majú v sebe veľkú dávku príťažlivosti, sexappealu, sú mimoriadne spoločenskí a scestovaní. O čomkoľvek je reč, vždy sa vedia zapojiť do danej témy. Na všetko majú svoj názor, ktorý sa neboja vyjadriť, čo tiež v očiach nežnejšieho pohlavia určite zvyšuje ich kredit.

Mohlo by vás zaujímať: Rokmi sa naše znamenia zverokruhu zmenili: Budete prekvapení, čo vám po novom o vašom živote povedia

Navyše ide aj o mimoriadne atraktívne typy, ktoré sa o seba starujú a veru to aj vidieť. Je pre nich dôležitý kult tela, takže zároveň sa radia aj medzi najpríťažlivejšie znamenia zverokruhu. Len teda v dlhodobých zväzkoch to s nimi nie je príliš ružové. Reč je o Levoch a Strelcoch.

Práve oni bývajú v dlhších vzťahoch problematickými. Milujú flirtovanie, zvyšovanie si ega, užívajú si pozornosť a o toto sa nechcú pripraviť ani v čase, keď už sú vo vzťahu. Ich posadnutosť sebou nie je úplne v poriadku. Sú až príliš sebavedomí a sebeckí. To predstavuje problém najmä pre aktuálnu ženu po ich boku. Im totiž nepríde na tom nič zlé a všetko toto si užívajú. Ak to napokon skĺzne k nevere, berú to len ako prirodzenú súčasť bytia. Jednoducho to nejako neriešia. Vlastne na tom nevidia nič zlé a podľa toho sa aj správajú. 

Mohlo by vás zaujímať: Vyfantazírovala som si muža a držala sa svojej predstavy: V reálnom živote to vôbec nebola pre mňa dobrá voľba

Keď teda túžite po vášnivom romániku plnom sexu, prejavov náklonnosti a túžob, u nich to budete mať. Avšak nič viac nečakajte. Na to aby sa usadili nemyslia. Áno, tak ako vo všetkom, aj tu nájdeme výnimky, no tých je ako sa hovorí - menej ako šafranu. 

Máte s týmito mužmi takéto skúsenosti?

spolu hlasovalo 226 ľudí

Áno
177
Nie
49

- Najčítanejšie -